13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Mladá Vožice uspěla, ke třem bodům ji přiblížil Písaříkův gól do šatny

0

Utkání přiblížil vožický Jan Černý. Dvě branky vsítil Kříženecký.

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: Dnes jsme jeli do Březnice s velkým odhodláním zvítězit a to se nám také podařilo. Do utkání jsme měli rozpačitý vstup a v 10. minutě po první akci domácích inkasovali, 1:0. Poté byla hra vyrovnaná a i přes těžký terén se hrál pohledný ofenzivní fotbal. Vyrovnat se nám podařilo ve 30. minutě, když David Struska poslal do běhu Petra Kuklu, ten předvedl dlouhý sprint a od autové čáry odcentroval před bránu a jeho nabídku uklidil do sítě MARTIN KŘÍŽENECKÝ, 1:1. Od té chvíle jsme měli převahu a podařilo se nám vývoj otočit. Ve 40. minutě kopal volný přímý kop zhruba z dvaceti metrů MARTIN KŘÍŽENECKÝ, jeho tvrdá rána skončila v obrané zdi ale míč se k němu odrazil zpět a na druhý pokus ho uklidil na zadní tyč Březnické branky, 1:2. Do poločasu se nám povedlo přidat ještě branku do šatny, ve 45. minutě unikal Tomáš Svatek po levé straně vystřelil, jeho střelu vyrazil domácí brankář jen před sebe, k dorážce se dostal Martin Kříženecký ale trefil jen břevno, naštěstí se míč dostal k TOMÁŠI PÍSAŘÍKOVI a ten tvrdou ranou propálil vše co mu stálo v cestě, 1:3. Pak se jen rozehrálo a rozhodčí ukončil první poločas. Do druhé půle už jsme měli lepší vstup a hned ve 49. minutě navýšili vedení, když Martin Kříženecký pasem za obranu poslal do brejku PETRA KUKLU a ten přehodil vyběhnutého brankáře, 1:4. V 61. minutě se domácím podařilo snížit, když Ondřej Sůva fauloval ve vápně, Březnice kopala penaltu a s tou domácí nepohrdli, 2:4. Od té doby již branka nepadla a z Březnice si vezeme vítězství. Chtěli bychom poděkovat našim fanouškům a příznivcům, kteří s námi vyrazili v hojném počtu, podporovali nás celý zápas a tak jsme si v Březnici díky ním připadali jako doma. Příští týden v sobotu 12.11. od 13:30 předehráváme jarní kolo v Kardašově Řečici, které chceme vrátit porážku z prvního kola. Do Kardašovy Řečice vypravujeme autobus, odjezd od haly v 11:30. Všichni jste srdečně zváni.