Osek dokonale překvapil Hlubokou, udeřil v druhé půli

0

Papírové předpoklady zde neplatily - Osek nedovolil domácím ani jednu branku a mohl se radovat.

V prvním poločase i přes aktivitu domácího celku branka nepadla, Chaluš se zaskvěl jistými zákroky, kterými udržel svůj tým ve hře. Osek si své povedené akce schovával na druhý poločas. Říský dostal po standardce míč za Brašničkova záda a bylo to 0:1. Dvacet minut nato se Osečtí radovali podruhé, to proměnil svůj únik Kroupa po chybě hlubocké defenzivy. Hluboká už se snížení nedočkala.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Hanes Tomáš - VICAN Miroslav, REISNER Jiří.