13.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Ševětín vydřel bod penaltou z nastavení zápasu

90. L. Kupec (p.) - 79. K. Holzepl
0

Třeboňský šutér Holzepl sice dostal hosty do vedení deset minut před koncem, Koláčkovi svěřenci ovšem našli odpověď...

Třeboň tušila, že ji proti bojovnému Ševětínu nečeká nic jednoduchého. V první půli Novotný se Skálou udrželi čisté konto. Defenzivně laděný duel pokračoval i ve druhém poločase. Až přišel úder z kopačky Holzepla - 0:1, útočník se trefil poosmé v sezóně. Jenomže domácí se nevzdali, po faulu brankáře Skály oceněného navíc žlutou kartou se pískala penalta a zkušený Kupec nekompromisně proměnil - 1:1.