20.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2016-2017

Plačkov padl na půdě tabulkového souseda

0

Jak utkání ohodnotil hostující brankář?

TJ Sokol Plačkov
Lukáš Novotný (brankař): Přijeli jsme do Červené Řečice a přesně jsme věděli co nás tady bude čekat. Těžký, tvrdý terén a nepříjemně hrající soupeř jehož hra dopředu spočívá v nakopávaných balonech. Od prvních minut to ale vypadalo, že nás všechny tyhle faktory překvapili. Rychle jsme prohrávali 2:0 tím, že dlouhé nákopy skrz obranu sbíral rychlonohý útočník Markvart, jehož náběhy od půlky jsme včas nedokázali zachytit. Pak ještě přidal gól k tyči druhý útočník Serbus a vypadalo to tak, že je vymalováno. Poločasová rozmluva nás ale probudila a v druhém poločase jsme během deseti minut nastříleli 3 góly. Stěžejní hráč naší sestavy Jirka Kalivoda se bohužel zranil a od chvíle co odstoupil ze zápasu jsme se už k ohrožení soupeřovy brány nedostali. Vypadalo to, že zaslouženou remízu už ukopeme, jenže 3 minuty před koncem odpískal rozhodčí před naším vápnem hodně podivný faul, který kromě něj neviděl nikdo jiný, ani hráči Řečice nepočítali s tím, že tu standardku budou zahrávat oni. Z téhle šance následně padl rozhodující gól a jakákoliv naděje na zvrat byla pryč. O výsledku utkání rozhodl první poločas, který Červená Řečice zvládla perfektně, naopak my jsme ho prospali.