V Polné viděli fanoušci deset gólů

21. D. Kavka (p.) , 54. J. Zábrodský , 61. T. Válek , 70. T. Válek , 77. J. Urbánek , 82. D. Procházka - 3. M. Olša , 31. M. Bačík , 81. J. Křenek (p.) , 89. L. Marek
0

Přestřelku nakonec opanovala domácí Polná, která vyhrála o dvě branky.

Hodně branek viděli diváci v zápase mezi Polnou a Holešovem. Hosté šli do vedení už ve 3. minutě, když se po rohu prosadil Olša - 0:1. O chvilku později mohlo být pro Polnou ještě hůře, ale Skočdopole se proti Hlobilovi vyznamenal. Po dvaceti minutách hry byl ve vápně hostů nedovoleně zastaven Urbánek, a pokutový kop s přehledem proměnil Kavka - 1:1.Hosté šli ale za deset minut znovu do vedení, když trestný kop přistál na hlavě Bačíka a ten se nemýlil - 1:2. Poločas tak vyzněl pro Holešov.

Po přestávce Polná hru zjednodušila a zpřesnila a velmi záhy vyrovnala, když Zábrodský tvrdou střelou vymetl z brány všechny pavouky - 2:2. Obrat ve skóre zajistil po hodině hry po centru Urbánka Válek - 3:2. Slavoj byl na koni a záhy přidal další branky. V 70. minutě našel Tlačbaba přesně Urbánka, který podruhé nakoukl do listiny střelců - 4:2. O sedm minut později už na tříbrankový rozdíl zvyšoval Urbánek - 5:2. Holešov se však nevzdával a Křenek z penalty ještě vykřesal naději pro svůj mančaft - 5:3. O minutu později ale Procházka zametl do sítě centr agilního Urbánka - 6:3. Poslední slovo měli hosté, ale Marek v samém závěru už jen snižoval na konečných 6:4.