--

Tasovice rozhodly ve druhé části

56. K. Veselý (p.) , 77. M. Paul
0

Branky začaly padat až ve druhém dějství. Gólově byly uspěšné pouze Tasovice, které tak vylovily z tohoto zápasu tři body.

První poločas zápasu byl duel velmi vyrovnaný. Oba mančafty si vytvořily velké množství šancí, ale předháněly se v tom, kdo jich zahodí více. První půle mohla klidně skončit 4:4, ale díky střelecké nemohooucnosti skončila bez branek.Po změně stran, převzala Bíteš převahu, ale její snaha končila před domácím vápnem. V 56. minutě přišel klíčový okamžik utkání, když v pokutovém území byl fauloval hostující Střecha a Veselý se z pokutového kopu nemýlil - 1:0. Bíteš pak sice měla platonický tlak, ale žádnou loženku si nevypracovala. Naopak domácí  rychlého brejku Paula rozhodli zápas ve svůj prospěch Paulem - 2:0.

FC PBS Velká Bíteš
Jaroslav Kubec (trenér): Po první půli jsme si věřili i na více než na bod. Velká škoda té penalty, která byla úplně zbytečná, ta rozhodla.