--

--

22. J. Silný , 67. M. Kovář , 83. J. Silný (p.) , 88. J. Silný , 89. T. Okleštěk - 46. P. Kurtin
0

Sérií pěti porážek v řadě zakončili sezónu fotbalisté Otrokovic. Navíc nezvládli závěr utkání v Kroměříži a dostali tři góly brzy po sobě a domů odjeli s debaklem 5:1. Kroměříž udržela čtvrté místo v tabulce.

Vedení pro domácí

Ve 22. minutě potvrdila Kroměříž roli favorita a ujala se vedení gólem Silného.

Začátek byl pro hosty dobrý, konec už ne

Hned minutu po příchodu ze šaten vyrovnal Kurtin a začínalo se odznova. V 67. minutě vrátil domácím vedení Kovář. V 80. minutě dostal za faul ve vápně druhou žlutou kartu hostující Juráň a musel předčasně do sprch, následný pokutový kop proměnil Silný. V 87. minutě zkompletoval úspěšný exekutor hattrick. Minutu před koncem dostali hosté ještě jeden gól na cestu, tentokrát z kopačky Oklešťka.