--

--

Typické utkání béček

0

Olomoucké Sigmě po dnešní remíze odskočil vedoucí Uničov již na rozdíl osmi bodů. Slovácko nadále drží na jaře čisté konto a ještě neinkasovalo. Oba týmy braly bod za bezbrankovou remízu.

Utkání mnoho šancí nenabídlo

První vážnější šance přišla v 19.minutě. Ambrozek vybojoval míč v souboji s Civičem, centrem našel Richtera, ten ale vystřelil slabě do míst kde stál brankář. Do šance se dostal Yunis který byl úspěšnější než brankář Semanko, domácí reklamovali faul, ale nepískalo se. Míč nakonec dokázali před čárou odkopnout. Do největší šance se Sigma dostala v 80.minutě, Ale ani střela Habusty, ani Kotouče se neujala. Utkání skončilo tedy bez branek.

1. FC Slovácko B
Pavel Němčický - trenér 1.FC Slovácko: Olomouc má vždycky kvalitní mužstvo. Oba týmy byly hodně mladé a tak tam oproti jiným zápasům není tolik taktické svázanosti. Utkání mělo dobré tempo i bojovnost, bohužel chyběly šance a střely. Lepší by byla remíza 3:3 než 0:0. Určitě je to spravedlivá remíza. Chválím naši defenzivu s brankářem, protože jsme ještě neinkasovali.

SK Sigma Olomouc B
Augustýn Chromý - trenér SK Sigma Olomouc B: Typické kvalitní utkání béček. Prvních patnáct minut měli více ze hry oni, pak jsme se s tím srovnali a byli jsme více na míči. Druhý poločas jsme naopak ze začátku hráli lépe my a potom zase soupeř. Po našich výsledcích z venku je pro nás bod dobrý. My jsme byli více na míči a soupeř měl více střely a standardky. Zasloužená remíza

J. Semanko [-] - M. Suchý [-] , K. Yu [-] (71. R. Vaďura [-] ) , K. Pospíšil [-] , J. Rezek [-] (84. L. Mareš [-] ) , J. Chvátal [-] , E. Vinkler [-] (71. F. Kubala [-] ) , E. Tischler [-] , E. Civič [-] , P. Tkáč [-] , L. Křivánek [-]

D. Gröger [-] - V. Jemelka [-] , M. Surzyn [-] , O. Seibert [-] , J. Kotouč [-] - F. Richter [-] (68. R. Bala [-] ) , R. Látal [-] (90. Š. Danis [-] ) , E. Antwi [-] (80. L. Vychodil [-] ) , J. Ambrozek [-] - J. Yunis [-] - J. Habusta [-]

ŽK: 67. K. Pospíšil , 82. P. Tkáč - 32. J. Habusta , 47. R. Látal , 60. M. Surzyn , 74. J. Yunis .
Počet diváků: 185. Rozhodčí: Popelák Luboš - KOLÁŘ Jaroslav, DROZDY Luboš.