10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Nejlepší obrana soutěže fatálně propadla

Tomovič úřadoval

Domácí vstoupili do utkání excelentně.

Z prvních tří útoků dali tři góly.

V 1. minutě zprava utekl a skóroval Ondřej Tomovič, který svojí rychlostí činil hostům problémy po celý zápas.

Z jeho přihrávek stříleli góly v 6. minutě Daniel Kříženecký a v 7. minutě Adam Beránek.

Následně tento hráč ve 25.minutě neproměnil pokutový kop, když brankář hostí vystihl směr střely.

Po této penaltě se Herálec dostal do hry.

Hosté kopali několik rohů, žádná z pološancí se však neujala.

Poločas skončil 3:0 pro domácí.

Hattrick za dvanáct minut

Do druhého poločasu nastoupili domácí se stejnou taktikou jako do první půle.

Hosté rychlostí nestačili na Tomoviče a ten servíroval do vápna jeden balón za druhým.

Z jeho přihrávek těžil zejména Zdeněk Štěpán, který zkompletoval hattrick a  Jan Málek.

Postupně dávali branky:

Ve 49. minutě Adam Beránek.

V 59. Minutě Zdeněk Štěpán.

V 65. miutě Jan Málek.

V 66. a 71. Zdeněk Štěpán.

V 77. minutě Jan Málek.

Utkání skončilo 9:0, výraznějšímu rozdílu zabránil brankář hostí Adam Žáček,který ještě několik dalších vyložených šancí zlikvidoval.

AFC Humpolec B
Imrich Brdečka: Na zápas jsme se pečlivě připravili a jednoznačně jsme ho ovládli.