--

--

Nové Sady potřebovaly z Jičína bod. A mají ho.

0

Do Nového Jičína přijely hráči Nových Sadů s tím, že k jistotě záchrany potřebují alespoň bod. Zásluhou Režného, který se prosadil minutu před koncem utkání se jim to i podařilo. Nový Jičín se po remíze usadil na konečné čvrté příčce tabulky.

Lokša

Nový Jičín vlétl do utkání jako vždy. Akce po ose Opatřil, Macíček, centr do šestnáctky hostů, kde byl Lokša a nebylo co řešit. 1:0 pro domácí.

16. minuta obrovské nedorozuimění novosadské obrany a u míče opět Lokša, vše nakonec uhasil hostující gólman..

30. minuta Krčula posílá centr do pokutového území hostů a Lokša míří hlavou nad bránu hostů.

Samotný Krčula má obrovskou šanci v 35. minutě, ale opět se skóré nemění.

Nedáš, dostaneš

Druhý poločas opět předvedl několi nádherných akcí domácích, ale koncovka katastrofální. Co nejde nedat, to ukázali novojíčinští hráči v celé své kráse.

51. minuta Kalich z "pětičky" nepřekonal hostujícího brankáře !!!

52. minuta Opatřil si navedl míč na hranici pokutového území, krásná střela,ale brankář hostů konečky prstů vytáhl míč na roh.

66. až 67. minuta: dvě obrovské šance neproměnil Lokša.

A pak se začali osmělovat do té doby bojovní, ale zcela neškodní hosté.

78. až 83. minuta: přímé kopy hostů skončily vedle brány domácích.

88. minuta: přízemní centr do domácí obrany, kde se nejlépe zorientoval hostující  Režný a divize je zachráněna. 1:1.

V 90. minutě to mohl ještrě změnit střídající Uhlíř, ale zcela prázdnou bránu ve skluzu přestřelil ... !!!!!!!

FK Nový Jičín
Radovan Lokša, útočník: Do utkání jsme vstoupili dobře, v poločase jsme v klidu vedli 1:0. Úplně ideální výkon to asdi z naší strany nebyl, ale chtěli jsme i tak získat v posledním domácím zápase tři body. Stačilo jen přidat druhý gól, vyložené šance jsme na to měli, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Nové Sady hráli aktivně, měli hodně standardních situací a bojovali do poslední minuty, což se jim vyplatilo a minutu před koncem srovnali na 1:1. Byl to pro nás těžký soupeř a gratuluji Sadům k záchraně. Nás ztráta samozřejmě mrzí, protože jsme chtěli skončit na třetím místě.

O. Ognjanov [-] - O. Malina [-] , P. Macíček [-] , M. Kiss Farkas [-] , D. Javorek [-] - P. Krčula [-] (87. J. Macíček [-] ) , M. Švec [-] , J. Juříček [-] , J. Kalich [-] (80. L. Uhlíř [-] ) , J. Opatřil [-] (86. M. Fertál [-] ) - R. Lokša [-] -