--

--

Petrovice jedou ze Sadů s prázdnou

0

„V prvním poločase jsme si vytvořili tři velmi dobré šance a spoustu standardních situací, ze kterých jsme vytěžili pouze vedoucí gól Režným.1:0. Soupeř měl jednu velkou příležitost, kterou nevyužil. Ve druhém poločase jsme zvýšili Slimbachem na 2:0. Ale místo toho, abychom se uklidnili, nechali jsme hrát soupeře, který převzal iniciativu. Díky tomu dal kontaktní gól na 2-1 a  posledních dvacet minut utkání byl lepší jako my. Vytvořil si dvě vyložené šance. V té první nás zachránil brankář Kalina a ve druhé šanci soupeř netrefil ve vyložené šanci branku. Takže jsme nakonec rádi za udržení těsného vítězství.“: řekl po utkání trenér Nových Sadů Karel Trnečka.