8.0

11. P. Sikora (vl.) , 84. P. Cigánek
0

Havířov venku za tři body, Valmez doma bez bodu. A teď začne boj o čelo tabulky.

Po porážce vedoucího Valašského Meziříčí se Havířovu naskytla možnost přiblížit se lídrovi tabulky na dva body.  Už v 11. minutě zahrál Miroslav Matušovič klasickým způsobem míč do vřavy před brankou a do sítě míč dopravil domácí Sikora – 0:1. Kozlovičtí se z tohoto úderu těžko vzpamatovávali. Měli několik příležitostí k vyrovnání z přímých kopů, ale cíl těsně minuli, nebo je vychytal gólman Radim Směták.

Ve druhé části se domácí snažili vyrovnat a Indiány opět podržel gólma Směták, který změnu skóre nedopustil. V 84. Minutě se po další standardní situaci prosadil Petr Cigánek a bylo jasné, že si hosté odvezou tři cenné body. Směták nakonec jednou kapituloval, ale po ofsjadu, takže se skóre neměnilo.

AUTOR: Antonín Pavlík

Počet diváků: 202. Rozhodčí: Dorušák Petr - POLANSKÝ Jan, VOJÁČEK Milan.