--

--

Nový Jičín dal venku tři góly a také nevyhrál

0

"Vedeme 0:1 ve 29.minutě, ale za 10 minut prohráváme 2:1, kdy opět doplácíme na individuální chyby. O poločase jsme si řekli, že takhle to dál nejde a, že nemůžeme odjet bez bodu. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a nakonec díky trefám Macíčka a Smolarčíka jsme vedli 2:3. Bohužel náš velký problém poslední dobou je, že se nám nedaří pohlídat vedení a zápas dotáhnout do vítězného konce. Místo toho, abychom drželi míč a zkušeně si pohlídali vítězství, tak zase díky vlastním chybám přicházíme o 3 body. Ale celkově to byl pěkný zápas nahoru, dolů. Měli jsme na vítězství, ale na druhou stranu, nemůžeme chtít vyhrávat, když dostáváme tolik gólů. Dát tři góly, ale zase nevyhrát, tak to je smutné", řekl po zápase kapitán FK Nový Jičín, Radovan Lokša.