9.0

Gomola řádil

16. T. Gomola , 37. T. Gomola , 61. T. Gomola (p.) - 41. L. Kužel
0

Start sezony vyšel  Havířovu skvěle, porazil dva nováčky divize a má plný bodový zisk.

První šanci si vytvořilo v 7. minutě mužstvo domácích. Po přečíslení si ale gólman hostů se střelou Wojanara poradil. Po čtvrthodině nastřelil stejný hráč břevno. Po následujícím rohu už poslal Indiány do vedení hlavou Gomola – 1:0. Snaživý nováček ve středu pole neztrácel krok, ale všechna přečíslení zazdil. Ve 31. minutě mohli hosté po rohu vyrovnat, jenže domácí podržel gólman Radim Směták. Domácí byli nadále nebezpečnější a náskok zdvojnásobili, když ve 37. minutě po další střele Wojnara chyboval gólman a Gomola se dostal ke snadné dorážce – 2:0. Ještě v první části hosté potrestali nedůraz zadních řad domácích a snížili na 2:1.

Hosté v deseti už nemohli pomýšlet na úspěch

Přesně po hodině hry zatáhl Poštulka v šanci Gomolu za dres, inkasoval druhou žlutou kartu a musel se odebrat předčasně pod sprchu. Faulovaný hráč penaltu bezpečně proměnil a zaznamenal první hattrick sezony - 3:1. V oslabení už hosté na úspěch pomýšlet nemohli a Indiáni si připsali druhou výhru proti. Start sezony nám vyšel skvěle, porazili jsme dva nováčky divize a máme plný bodový zisk.