--

Vrchovina poprvé v sezóně vyhrála

0

První výhru Vrchoviny zařídil po hodině hry Sodomka.

Poslední Vrchovina nastoupila do zápasu v hodně obměněné sestavě a změny se osvědčily, protože od úvodu byla Vrchovina lepším týmem. Jejich aktivita velmi dlouho vycházela naprázdno. V největší šanci prvního poločasu se v 25. minutě objevil Bodeček, jehož střelu reflexivně vyrazil Janalík. Po změně stran nápor domácích pokračoval a vygradoval v 63. minutě, kdy agilní Poul našel Sodomku, který dal jedinou branku zápasu - 1:0. V závěru utkání ještě musel předčasně pod sprchy hostující Matulík a Vrchovina v přesilovce svou první výhru uhájila.

SFK Nové Město na Moravě
Karel Fencl (trenér, zdarsky.denik.cz): Konečně jsme to protrhli, pořád se ještě udržujeme ve hře. Vyhráno ale nemáme, další klíčový zápas nás čeká za týden v Brumově.

F. Michalek [-] - D. Bača [-] , O. Vícha [-] - M. Kovář [-] (90. A. Burian [-] ) , P. Blažíček [-] , T. Poul [-] (74. P. Dobiáš [-] ) , L. Polnický [-] , P. Sodomka [-] (69. L. Wolker [-] ) , P. Sodomka [-] , L. Michal [-] , L. Bodeček [-]