--

Paul zajistil výhru Tasovic

45. M. Paul , 89. M. Paul
0

Tasovice si údery vždy schovaly na závěr poločasů. Oba jejich góly vstřelil Paul.

Do Staré Říše zavítalo mužstvo z Tasovic, které bylo po celou první půli fotbalovější. Domácí mančaft, kterému moc nevycházela kombinace, Tasovice do velkých šancí nepouštěl. Až těsně před pauzou poslal domácí Príborský slabou malou domů  brankáři Jíchovi. Toho dokázal využít Paul, který se zmocnil míče, nasadil kličku domácímu strážci svatyně a pohodlně trefil odkrytou branku Staré Říše - 0:1.

Po přestávce opanovala hru domácí družina, která se dostala i do několika slibných příležitostí. Dvě si vypracoval domácí Hekerl. Nejdříve zblízka nastřelil jen hostujícího gólmana Pavliva, podruhé napálil míč pánubohu do oken. Hosté z Tasovic spoléhali ve druhé části pouze na rychlé brejky. Po několika nevyužitých, zajistil pojistku výsledku v 90. minutě opět Paul, který tak vsítil svou druhou branku v zápase - 0:2

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): My hrajeme špatně, bez bojovnosti, není to takové, jaké by to mělo být. Zdroj: http://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-derby-ovladla-jednoznacne-bystrice-20160919.html

M. Jícha [-] - P. Příborský [-] , V. Dvořák [-] , P. Severa [-] - I. Rygl [-] (54. M. Kadlec [-] ) , M. Pokorný [-] , L. Hekerle [-] , J. Vodáček [-] , D. Chlumský [-] (53. V. Vácha [-] ) - M. Brnický [-] , M. Vacek [-]