1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2016-2017

--

Souboj nováčků vyzněl pro Béčko Bohdalova

38. J. Neuman (p.) , 47. L. Hanych , 81. P. Fabík - 11. J. Jakeš , 63. S. Tvarůžek
0

V souboji dvou vítězů loňských čtvrtých tříd byly úspěšnější domácí fotbalisté Béčka Bohdalova, kteří udolali Březí - Březské těsně 3:2.

Domácí vyrovnali z penalty

Utkání, kde se utkali postupující vítězové obou skupin IV.třídy minulé sezóny mnoho krásy nepobralo. Hrála se oboustraně nakopávaná, tedy víc kopaná než fotbal. Lehčeji do brejkových šancí se zejména v první půli dostávali hosté, dvakrát útočníky soupeře tváří v tvář, vychytal Roman Velín. Sólo hostujícího Jakeše však již nezlikvidoval, a tak se hosté ujali v 11. minutě utkání vedení - 0:1. Zanedlouho však hosté faulovali ve vápně a Jarda Neuman dobře kopnutou penaltou srovnal poločasové skóre - 1:1.

Utkání rozhodl střídající Pavel Fabík

Ve druhé půli otočil stav zápasu hned po dvou minutách po pečlivé přípravě své střely Libor Hanych - 2:1. Hosté po chybě domácí obrany však  vyrovnali v 63. minutě stav zápasu Stanislavem Tvarůžkem - 2:2. Vítězný gól Bohdalova zaznamenal v 81. minutě střídající Pavel Fabík- 3:2, a tak  první bodový zisk ve III. třídě si připsali po kostrbatém výkonu domácí fotbalisté.

Sokol Bohdalov B
Jaroslav Neuman: Pouťový zápas před hojnou návštěvou jsme chtěli vyhrát, ale remíza by asi byla zasloužená. Hosté měli velmi rychle útočníky a využívali toho. Kdyby do poločasu vedli 3:0, nikdo se nemohl divit. Dnes nás podržel skvělým výkonem gólman Velín. Ale jsem spokojený, doma musíme vyhrávat a to jsme splnili.

R. Velín [-] - F. Lán [-] (46. P. Fabík [-] ) , R. Henzl [-] (87. J. Šustr [-] ) , L. Hanych [-] , V. Pokorný [-] , J. Vytlačil [-] (61. L. Novotný [-] ) , P. Neuman [-] (74. V. Švoma [-] ) , R. Pejchal [-] , B. Křesťan [-] (67. L. Zmeškal [-] ) , J. Neuman [-] , V. Novák [-]

TJ Březí-Březské
J. Tunkr [-] - M. Běloch [-] , P. Šimek [-] , M. Hála [-] - S. Tvarůžek [-] (79. O. Crha [-] ) , T. Habán [-] , M. Sysel [-] , A. Crha [-] (86. L. Staněk [-] ) , J. Jobánek [-] (46. J. Gruber [-] ) - D. Dostál [-] , J. Jakeš [-]

ŽK: 15. B. Křesťan , 50. V. Novák , 77. P. Neuman - 85. A. Crha .
Hráči zápasu: R. Velín .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: NEBOLA Jaroslav - KÖNIG Miroslav, CHALUPA Oldřich (N).