8.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G, 2015-2016

--

--

Lídr tabulky prohrál na domácím hřišti

0

První mužstvo v tabulce Hranice překvapivě prohrálo na svém hřišti se Sokolem Teplá rozdílem jedné branky.

První poločas rozhodl o vítězi celého utkání.

Oba trenéři měli k dospozici kompletní tým a do prvního poločasu lépe vstoupili hostující hráči, kdy v 11. min. otevřel skóre utkání svým zásahem záložník z Teplé Roman Novák. 0:1. Domácí tým na toto zareagoval a zhruba po 6. minutách srovnal stav utkání na 1:1. Šťastným střelcem za domácí byl Jan Starsiak. Hráči Sokola Teplá výborně bránili klíčové hráče Hranic a ve 22.min. svojí střelou navýšil za hosty Lukáš Pavlík na 1:2.  Hostující hráči byli po zbytek prvního poločasu lepším týmem.

Teplá ve druhé půli odolala a zaslouženě si odváží 3 body.

Do druhého poločasu domácí trenér udělal jednu změnu a vystřídal Jakuba Stránského za Petra Hrkala. Průběh druhého dějství měl obdobný charakter jako první poločas . Hosté se soustředili na bránění hráčů Hranic, což jim nakonec přineslo v tomto utkání cenný skalp domácích.  I když si obě mužstva vytvořila řadu šancí, další gól ani na jedné straně nepadl. Hráči Teplé si ze hřiště Hranic zaslouženě odvážejí 3 body.

TJ Sokol Teplá
Jan Pavlík (vedoucí mužstva): " Myslím si, že utkání jsme měli dobře rozehrané. Střelili jsme na hřišti domácích dvě branky a zaslouženě si odvážíme 3 body za vítězství. Musím kluky pochválit za bojovnost v tomto utkání. Podařilo se nám eliminovat důležité hráče z Hranic."

TJ Jiskra Sklo Union Hranice
M. Piner [-] - V. Horák [-] , J. Dorotovič [-] , D. Dorotovič [-] , J. Stránský [-] (46. P. Hrkal [-] ) , J. Starsiak [-] , J. Kleiner [-] , Z. Brožek [-] , P. Nový [-] , M. Mojcher [-] , J. Beneš [-]

M. Bydžovský [-] - P. Švábek [-] , P. Dvořák [-] , Z. Koudelka [-] - J. Bartoška [-] (72. R. Mydloch [-] ) , R. Kozic [-] (66. S. Mydloch [-] ) , F. Helembai [-] , R. Fišer [-] , R. Novák [-] - L. Pavlík [-] - L. Fejtek [-]

ŽK: 22. D. Dorotovič , 70. P. Nový - 22. R. Fišer , 65. Z. Koudelka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Topinka Jiří - MAJSTŘÍK Karel (N), DURAJ Martin (N).