14.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H, 2015-2016

Lídr tabulky FC Cheb opět vyhrál

2. P. Benkovský , 10. D. Hrabě , 25. M. Finke , 46. M. Kočka , 90. J. Kacsmár (p.)
0
První celek v tabulce FC Cheb B přivítal třetí celek  z Nového Kostela a jednoznačně na svém hřišti zvítězil

Do první půle nasadili oba trenéři nejlepší hráče, kteří byli k dispozici. Lépe do utkání vlétli domácí hráči, kteří již ve 2. min. střelili první branku tohoto utkání. Úspěšným střelcem za domácí hráče byl Pavel Benkovský, který nedal hostujícímu brankáři Romanu Hoyerovi žádnou šanci. Stav byl 1:0. Domácí hráči, byli na svém hřišti lepší a více zaměstnávali hostující obranu Jiskry.

Další branka padla po zdařilé kombinaci v 10. min. K míči se dostal jako poslední Daniel Hrabě a navýšil svým zásahem skóre utkání na 2:0. Domácí hráči byli aktivnější než jejich soupeř Jiskra Nový Kostel a skóre utkání opět navýšili po zdařilé akci ve 25. min.. Hostujícího brankáře pokořil svým zásahem zkušený hráč Michal Finke. Stav utkání byl již v této minutě 3:0. Hostující hráči občas zazlobili, ale pozorná obrana s brankářem Vladimírem Jíšou nemuseli řešit nic složitého a stav utkání do poločasu se již nezměnil.

Do druhého poločasu nastoupili hráči v nězměněných sestavách a mužstva se do sebe opět zakously. Tím lepším týmem byli opět domácí hráči, kteří již ve 46. min navýšili skóre utkání na 4:0. Střelcem za domácí hráče se stal Michal Kočka. Domácí hráči si tento náskok zasloužili, protože jejich hra byla více aktivnější než hra Jiskry. Po této 4 brance se nikomu z hráčů nepodařilo  brankově prosadit, i když si týmy vypracovaly nějaké šance, ale dalšího gólu se zatím 120 diváků nedočkalo. Už se zdálo, že takto utkání skončí, ale v samotném závěru po akci domácích, byl sražen jejich hráč a hlavní rozhodčí utkání Tomáš Vokoun nařídil penaltový kop. Úspěšným střelcem za FC se stal Jakub Kacsmár, který pokořil pátou brankou hostujícího brankáře Romana Hoyera

Domácí hráči se po 90. min. mohli zcela zaslouženě radovat ze svého pěkného vítězství. Hlavní rozhodčí neudělil v celém utkání žádný karetní trest.