23.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Slavkov padl na samé dno tabulky

43. D. Kubín - 25. J. Skýba , 29. J. Krčmařík , 62. T. Dietrich (vl.)
0

Slavkov doma padl a klesl na poslední příčku v tabulce. V úvodní půlhodině byla Hlubina lepší a Slavkov mnohdy nevěděl, kde mu hlava stojí. Výborně hrál především hostující forvard Krčmařík. V rozmězí 25. až 29. minuty Slavkov dvakrát inkasoval. Nejdříve napálil míč pod břevno po samostatném úniku Skýba. Pak svou hlavičku nechytatelně trknul do sítě Krčmařík. Těsně před přestávkou se ale Slavkovu podařilo snížit Kubínem. Ve druhém dějství nejdřívé domácí družina dvakrát nepřesně mířila. Definitivní rozuzlení přišlo v 62. minutě, když si Dietrich srazil míč do vlastbní sitě a bylo to 1:3 v domácí neprospěch. Slavkov si ještě sice vypracoval tlak, ale jeho šance vyšly nazmar.