14.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Slavkov rozstřílel Oldřišov

6. B. Malček , 13. B. Malček , 42. T. Rubý , 60. J. Schneider , 85. D. Kubín - 63. J. Šamárek (p.)
0

Slavkov výhrou nad Oldřišovem oddálil svůj sestup ze soutěže.  Domácí letka šla do vedení už ve 4. minutě Malčekem. Ten prokázal střelecký apetit i o sedm minut později a Slavkov vedl po třinácti minutách 2:0. Oldřišov se pomalu začal zvedat, ale s koncovkou byl značně na štíru. Hlavním spalovaček šancí byl Šamárek. Za to Slavkov potrestal Oldřišov tři minuty před koncem Rubým.  na 4:0 zvyšoval Slavkov v 60. minutě Schneiderem. Oldřišov snižoval po penaltě, kterou proměnil Šamárek. Definitivní podobu výsledku utkání dal slavkovský Pavelek a zápas tak dospěl k překvapivému vysokému vítězství Slavkova.

TJ Sokol Slavkov
Tomáš Onderka (trenér, pro denik.CZ): Začátek se nám povedl. Oldřišov nehrál špatně, ale my jsme proměňovali šance.

SK Moravan Oldřišov
Jaroslav Samson (trenér, pro denik.cz): Není co hodnotit. Tohle byl náš nejhorší zápas sezóny.

P. Štencel [-] - J. Obludník [-] , M. Hanák [-] , J. Leifert [-] - J. Král [-] , T. Dietrich [-] , J. Schneider [-] - D. Kubín [-] , T. Rubý [-] (66. J. Machel [-] ) , B. Malček [-] , R. Hendrych [-] (85. D. Pavelek [-] )

T. Anděl [-] - J. Blahetka [-] , V. Jadrný [-] , L. Samek [-] (15. J. Vavrečka [-] ) - A. Latton [-] (64. D. Hartoš [-] ) , M. Ulička [-] , A. Utěšený [-] (82. M. Hřivnáč [-] ) , R. Kurka [-] (55. V. Dedek [-] ) - D. Bořucký [-] , J. Šamárek [-] , M. Jadrný [-]

ŽK: 4. J. Obludník , 45. T. Rubý , 83. T. Dietrich - 68. M. Jadrný , 77. V. Dedek .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: BERAN Jan - HAVLÍK Přemysl, MALCHÁREK Zdeněk.