14.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Bílovec rozhodl ve druhé půli

0

Krásné Loučky opět padly. Tentokrát nestačily na vedoucí Bílovec. V první části se hra odvíjela hlavně mezi šestnáctkami obou týmů. Obě družiny si nic vážnějšího nevypracovaly a do šaten se šlo za stavu 0:0. Ve druhém dějství se v první šanci objevily Loučky, ale jejich útočník byl neúspěšný. Do vedení však šly hosté v 61. minutě, když za obranu naběhl Moučka a nezaváhal. Loučky reagovaly šancí Laláka. Deset minut před koncem zahodil další šanci domácí Chlopčík. Domácí ve snaze vyrovnat otevřeli hru, a Bílovec je za to potrestal v 89. minutě Kotrlou. Bílovec si výhrou udržel první místo, domácí zabředly do bojů o záchranu.