24.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

V deseti hráčích přejel Slavkov třetí tým tabulky z Lipové

0

Horní Slavkov se v posledních zápasech prezentuje aktivní hrou, pod kterou jsou podepsáni hlavně dorostenci, kterých bylo v základní sestavě hned devět a třetí tým tabulky Lipová na ně nestačil, i když měli od dvacáté minuty početní převahu

Vše podstatné se odehrálo v první půli

Do Slavkova zavítal třetí tým tabulky Lipová a předzápasové prognózy slibovaly pohledné a bojovné utkání. Domácí pod vedením nově příchozího trenéra Haralda Houšky, předvádí velmi pohledné a bojovné výkony a i když přijel třetí tým tabulky Lipová, tak zápas neměl předem určeného favorita. Od prvních minut mladíci vlétli na Lipovou a byli více aktivnější ve hře dopředu. Když ve 22. minutě přišlo vyloučení domácího Jana Němčeka, který rukou zmařil slibně se rozvíjející šanci a putoval předčasně do kabin. Kdo si myslel, že to domácí srazí na kolena, tak se velice divil, protože domácí začali hrát ještě aktivněji a začali přidávat i branky. O první branku zápasu se postaral domácí Michal Němček, který ve 32. minutě poslal svůj tým do vedení 1:0. Ve 41. minutě se o další branku zápasu postaral znovu Michal Němček a navýšil stav na 2:0. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin, tak další gól přidal opět Michal Němček a dovršil tak svůj hattrick, když navýšil stav zápasu na 3:0. Hosté šli do kabin se sklopenými hlavami a nevěřili, co domácí předvedli.

Druhá půle bez branek

Ve druhé půli už se hra více vyrovnala a domácí si v poklidu hlídali výsledek zápasu, který se jim podařilo uhlídat po celý druhý poločas, ve kterém už nepadla ani jedna branka a domácí si tak po výhře 3:0 z prvního poločasu mohli připsat tři body do tabulky po velmi vydařeném výkonu celého týmu. Lipová se tak na čelo tabulky nedotáhla a na druhuou příčku ztrácí už pět bodů.

TJ Spartak Horní Slavkov
Harald Houška, trenér: „Hrálo nám devět dorostenců, nejstarší z nich má osmnáct let a v deseti předvedli vynikající výkon. Tohle byl zápas podle mých představ. Dobrý výkon podali i rozhodčí. S dnešním zápasem jsem velmi spokojen.“

TJ Sokol Lipová
Petr Hynek: "V zápase jsme proti soupeři, který hrál téměř 70 minut v oslabení o jednoho hráče, neměli žádnou šanci uspět. Našemu výkonu chyběly všechny atributy fotbalu i sportu. Branku bysme nevstřelili ani kdyby se zápas hrál až do půlnoci. Dalším stínem je zranění našeho hráče Petra Mezery, který se v pondělí podrobil operaci ramene a tímto mu přejeme brzké uzdravení."

M. Plaček [-] - M. Hlinka [-] , M. Němček [-] , J. Prágr [-] , O. Štěpánek [-] (26. P. Čada [-] ) , F. Zázrivec [-] (88. P. Drobný [-] ) , J. Legr [-] , T. Kubík [-] , M. Bari [-] (83. J. Hlinka [-] ) , J. Němček [-] , A. Stanko [-]

D. Mencl [-] - P. Bílek [-] , P. Slovák [-] , P. Uhlík [-] , M. Hurtoš [-] , P. Mezera [-] (83. R. Molnár [-] ) , D. Čížek [-] , J. Musil [-] , K. Irlweg [-] (46. R. Vorasický [-] ) , J. Žahourek [-] , T. Setnička [-]

ŽK: 69. M. Němček - 23. M. Hurtoš , 69. T. Setnička , 87. P. Slovák . ČK: 22. J. Němček .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Tvrdík Ivan - ŠUMA Jakub, HLAVATÝ Josef.