24.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Habartov naděloval v Chodovské

87. F. Lembacher - 10. R. Mašek , 18. P. Formánek , 48. T. Ady , 53. T. Ady , 56. M. Plechatý (p.) , 85. M. Plechatý
0

Podle papírových předpokladů skončil zápas mezi posledním týmem tabulky Starou Chodovskou a Habartovem, který se dotahuje na čelo tabulky

Hráči Habartova nastoupili do zápasu aktivněji

Poslední tým tabulky Stará Chodovská na svém hřišti přivítala celek z opačné poloviny tabulky a bez žádného hráče na střídání neměla pře zápasem moc šancí na získání nějakých bodů. Od první minuty bylo vidět, že je mezi týmy několikapříčkový rozdíl a hostující tým z Habartova vstřelil dva rychlé góly. Ten první vstřelil v desáté minutě Richard Mašek 0:1 a za osm minut přidali hosté druhý zásah, když se trefil Pavel Formánek 0:2. Po vstřelených gólech hosté zápas mírně vypustili a nechali hrát domácí tým, těm se ale vstřelit touženou branku nepovedlo a první půle tak dopadla lépe pro hostující tým z Habartova, který první půli vyhrál 0:2, i když jejich aktivita po vstřelených brankách nebyla nijak oslňující.

Po deseti minutách druhé půle bylo rozhodnuto

Do druhé půle naskočili hosté jako vyměnění a domácí mohli donést drobné na kolotoč, který předvedl Habartov, který za deset minut ve druhé půli nastřílel tři branky a bylo po zápase. Hned po třech minutách druhé půle se trefil Tomáš Ady, který zvyšoval na 0:3 a o pět minut to byl zase Ady Tomáš, který se trefil podruhé v zápase a navýšil stav na pohodových 0:4 pro Habartov. Rozhozené domácí hráče dorazil z pokutového kopu Milan Plechatý a bylo to 0:5. Po vstřelených gólech se hra mírně přibrzdila a další branky se diváci dočkali na konci zápasu, když druhým gólem Milan Plechatý navýšil na 0:6 pro Habartov. Domácí se na konci zápasu dočkali alespoň čestného zásahu, když se v 87. minutě trefil Filip Lembacher a stanovil tak konečný stav zápasu 1:6 pro hostující Habartov, který si zaslouženě odváží všechny body ze Staré Chodovské.

TJ Baník Habartov
Robert Jirgl: „Jasná výhra nad trápící se Starou Chodovskou určitě potěší, ale předvedená hra, hlavně v první půlce, stojí k zamyšlení.“