17.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Habartov rozstřílel Studánku

0

Domácí diváci viděli parádní výkon svého týmu, který od začátku zápasu udával tempo hry. Padlo celkem šest gólů, ale ty dali pouze dva hráči - Daniel Houdek a Lukáš Tamajka, kteří si tak připsali hattrick.

Domácí nastartovali gólostroj už po dvou minutách

Před úvodním hvizdem směřovalo vše na výhru domácího Habartova. Papírově lepší tým Habartova doma přivítal předposlední tým tabulky Studánku, která přijela jen s jedním hráčem na střídání. Od úvodních minut nasvědčovalo vše předzápasovým prognózám a domácí byli hladovějším a lepším týmem. Neuběhly ani dvě minuty zápasu a domácí fanoušci mohli jásat poprvé, když se trefil Daniel Houdek 1:0. Poté přišlo několik dalších šancí domácího týmu, které gólem neskončili až do 35. minuty, to se podruhé v zápase trefil Daniel Houdek a navýšil tak na 2:0. Domácí tým byl jasně lepší a to taky potvrdil ještě jedním gólem do kabin, když se znovu trefil Daniel Houdek a dovršil tak svůj hattrick 3:0. Konec poločasu se dohrál už bez gólu a padesátka diváků se mohla těšit, kolik gólů ještě domácí nastřílí rozhozené Studánce.

Druhý poločas také s hattrickem

Druhý poločas pokračoval v režii domácího Habartova, který mohl prostřídat své řady a pustit do hry natěšené hráče na lavce. Netrvalo ani deset minut druhého poločasu a domácí se mohli radovat z dalšího gólu, o který se postaral domácí Lukáš Tamajka a navýšil tak sóre zápasu na 4:0. Domácí i po olu pokračovali v aktivní hře, která jim přinesla další gól a podruhé v zápase rozjásal domácí fandy znovu Lukáš Tamajka a to už bylo 5:0. Do konce zápasu domácí přidali ještě jeden gól, o který se postaral znovu Lukáš Tamajka a dovršil tak svůj hattrick a navýšil na konečných 6:0. V zápase se tak odehrála málo vídaná událost a dva hráči si tak mohli připsat hattrick a výrazně se podepsali pod jednoznačnou výhru domácích  6:0.

TJ Baník Habartov
Robert Jirgl: „Celý zápas jsme měli pod kontrolou, bylo jenom otázkou času kolik branek dáme. Dva hattricky během utkání se málokdy vidí, ale musíme si přiznat, že jich dnes mohlo být více.“

L. Trpišovský [-] (68. D. Rozmahel [-] ) - T. Tamajka [-] , P. Formánek [-] , D. Houdek [-] , M. Richter [-] , G. Hanker [-] (61. V. Tichý [-] ) , J. Křepela [-] , P. Bufka [-] (53. M. Tancl [-] ) , L. Tamajka [-] , T. Ady [-] , M. Janík [-]