17.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Jáchymov vyhrál boj o střed tabulky

0

Jáchymov si za bojovný a obětavý výkon zaslouženě odváží tři body ze hřiště Dolního Rychnova

Domácí do poločasu v deseti

Zápas o střed tabulky se odehrával v sobotním dopoledni na hřišti Dolního Rychnova, který doma přivítal Jáchymov. Od prvních minut bylo vidět, kdo je domácí tým. Hráči z Rychnova se tlačili více do útoku a byli aktivnějším týmem. Své šance však domácí využit nedokázali a přišel jejich trest, když se ve dvacáté minutě prosadili hosté, když Pavel Hekel zatáhl míč na až na roh vápna odkud centroval střílenou přihrávkou na nabíhajícího Dominika Tichého a bylo to 0:1 pro hostující Jáchymov. Po inkasovaném gólu přišla nervozita na domácí kopačky a tlak ve vytoužený gól neproměnili. Navíc za druhou žlutou kartu putoval domácí hráč předčasně do kabin a domácí tak museli hrát o desíti. Do konce poločasu se domácím srovnat nepodařilo a tak se šlo do kabbin za stavu 0:1 pro hostující Jáchymov.

Hosté přidali další gól a výhru si pohlídali

I v deseti hráčích se domácí tlačili více do útoku a hosté z Jáchymova se zaměřili spíše na obranu, což se jim dařilo náramně a v 73. minutě zaskočili domácí druhým gólem, když Tomáš Günther krásnou střelou z dálky překvapil domácího gólmana a navýšil tak skóre zápasu na 0:2 pro hostující Jáchymov. Tenhle gól už domácí zlomil a i když byli aktivnější, tak na body nedosáhli a ještě k tomu na konci zápasu přišli o dalšího hráče, který v devadesáté minutě dostal druhou žlutou kartu a musel hřiště opustit ještě před konečným hvizdem. Hosté si tak díky pozorné obraně odváží tři důležité a překvapivé body ze hřiště Dolního Rychnova.

SK Dolní Rychnov
Miroslav Kopal: „My jsme hráli fotbal oni spíše bránili, protože věděli že máme teď formu, tak byli zalezení na šestnáctce a bránili. Ve druhém poločase to bylo taky na jednu bránu a oni nám dali zase z ojedinělého protiútoku další gól. Ukázněným výkonem nás dokázali porazit.“

TJ Jáchymov
Rudolf Hellmich: „Podali jsme bojovný výkon, kluci to odmakali. Domácí nás i v desíti zatlačili na naší půlce, byli lepší, docela nás tlačili, ale my jsme to odmakali a podržel nás náš gólman a po druhém gólu co jsme dali, už se domácí zlomili a uhráli jsme to.“

V. Šantora [-] - P. Vůjtěch [-] , V. Křenek [-] , R. Bartoš [-] , R. Heřman [-] , P. Peterka [-] , D. Reismüller [-] , P. Halčinský [-] , P. Kalabza [-] , M. Sinkule [-] , R. Kroha [-] (65. J. Stejspal [-] )