15.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Slavkov bere všechny body

0

Boj o střed tabulky sousedících týmů mezi domácím Horním Slavkovem a hostujícím Jáchymovem dopadl lépe pro domácí, když o výhře rozhodla penalta domácích v 67. minutě

Vyrovnaná první půle dopadla lépe pro domácí

Od první minuty se očekával vyrovnaný zápas, kterému přihlížela stovka platících diváků. Šance přicházely postupem času na obou stranách, ale první se ke slovu přihlásili domácí, když ve 22. minutě otevřel skóre zápasu Ondřej Štěpánek a bylo to 1:0 pro domácí. Hosté se snažili o vyrovnání, ale gól se jim však dát nepodařilo. Do konce poločasu se neprosadili ani domácí hráči a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí tým.

Druhý poločas rozhodla penalta

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a byli to právě oni, kteří se dočkali vyrovnávajícího gólu, když se po krásné kolmé přihrávce ocitl na vápně hostující hráč Martin Křížek a nikým neatakovaný si s šancí náramě poradil a poslal míč přímo k tyči, domácí gólman neměl žádnou šanci a bylo srovnáno na 1:1. Bohužel pro hostující hráče neuběhlo ani pět minut a museli míč lovit ze sítě podruhé, když po faulu ve vápně kopali domácí penaltu, ke které si stoupl zkušený Michal Němeček a poslal tak svůj tým podruhé do vedení  a bylo to 2:1. Poté přišlo několik šancí, ale ani jedna ke gólu nevedla a domácí tak mohl slavit zisk tří bodů.

TJ Jáchymov
Štěpán Dvořák: „Myslím si, že jsme si zasloužili remízu, mohli jsme uhrát bod. Bylo to hodně vyrovnaný“