20.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Stěbořice rozhodly v nastavení

0

Vřesina sehrála se Stěbořicemi vyrovnanou partii. V první části nepadl žádna branka. Ve druhé se ujala vedení Vřesina. Hosté srovnali asi o deset minut později. V samotném závěru domácí zahodili tutovou šanci a z následného protiútoku hosté rozhodli ve svůj prospěch.

Velmi napínavý zápas až do poslední minuty se odehrál ve Vřesině, kam zavítaly Stěbořice. Po celý zápas se hrál velmi vyrovnaný souboj. Vřesina zahodila v prvním dějství dvě šance. V jedné hledal Martin Boháč Filipa Rončku a jeho přihrávku vystihl stěbořický gólman Jakub Losert. Druhou zahodil Petr Boče. Stěbořice si vypracovaly rovněž dvě šance. V samém začátku zápasu ztroskotal Michal Kokošek při samostatném nájezdu na vřesinském brankáři Jakubu Lampartovi. Ve druhé šanci otřásl Ondřej Šmalec  přímo z rohu břevnem vřesinské branky.

Ve druhé půli začaly konečně padat i branky. V 69. minutě zahrávala Martinem Boháčem domácí družina roh a Petr Boček hlavou napnul síť hostující svatyně – 1:0. Hosté vyrovnali účet zápasů v 78. minutě, když utekl po lajně Tomáš Král, jenž předložil míč jako na zlatém podnosu zkušenému Jiřímu Holubcovi, jemuž nečinilo problém míč uklidit do sítě – 1:1. V 90. minutě zazdil velkou šanci vřesinský Petr Boček, a platilo známé, nedáš, dostaneš. Centr z pravé strany přetavil v rozhodující branku Michal Jamnický – 1:2. Stěbořice si tak připsaly tři důlěžité body, které je udržely nadohled čelu tabulky.

TJ Vřesina
Miloš Chvěja (vedoucí týmu): Zápas byl vyrovnaný v obou poločasech. Slušela by mu spíše remíza. My šli do vedení, ale hosté srovnali. V samotném závěru jsme zahodili šanci a z následného protiútoku hosté vsítili rozhodující branku.

TJ Sokol Stěbořice
Milan Hanslik (trenér): Podle mě jsme byli fotbalovějším týmem. Domácí to doháněli nezměrnou bojovností. My jsme nakonec o své výhře rozhodli až v samotném závěru zápasu.