16.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Hradec zlomil třetí gól

0

Budišov se v závěrečném zápasu před svými diváky rozloučily sedmibrankovým vítězstvím.

V první části na hřišti kraloval Budišov. časomíra ukazovala 18. minutu, když budišovský Lukáš Čonka rozezvučel tyč. O chvíli později zamířila hlavička Jana Kurice těsně mimo tyče.  Ve 30. minutě centr Ondřeje Martynka hlavou trkl do sítě jeho jmenovec Veliký – 1:0. O sedm minut později našel dlouhý aut Ondřeje Martynka Ondřeje Velikého a ten byl opět neomylný – 2:0. Do kabin tak odešla domácí družina s dvoubrankovým vedením.

Druhá část začala tlakem Hradce. Ten prostřídal čtyři hráče. Pavel Valenta, David Maisel a Jakub Ondřej však své šance zavraždili. Hosty zlomil třetí gól v jejich síti, který vsítil střelou k levé tyči Miroslav Marek – 3:0. V 78. minutě našel Lukáš Čonka Jana Vondrouše a ten lobem ala Karel Poborský upravil na 4:0. O minutu později vsítil pátou branku Budišova Filip Pražák. V 84. minutě utekl po levé straně Filip Pražák, který vysunul mezi hostující beky Jana Kurice a ten v klidu zavěsil – 6:0. Definitivní hřebík do rakve dal hostům v 90. minutě Lukáš Čonka – 7:0.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Jaroslav Kostecki (vedoucí mužstva): Výsledek tady nebyl celou sezónu. V první půlce jsme vedli 2:0, Po třetí brance se soupeř zlomil a z naší strany to byla paráda. Rozloučili jsme se super s našimi diváky.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (trenér): Domácí odehráli moc dobrý fotbal, na který jsme v prvním dějství nestačili. Po výměně čtyř hráčů na začátku druhého poločasu jsme kousali a mohli jsme i vyrovnat. Třetí gól nás srazil a každý gól má svého individuálního viníka. Přesto děkuji hráčům děkuji za celý průběh jarní části sezóny.

A. Krása [-] - O. Martynek [-] , T. Skácel [-] , M. Marek [-] , L. Marek [-] - J. Kuric [-] , J. Vondrouš [-] , F. Pražák [-] , M. Pražák [-] (69. P. Pizur [-] ) , J. Němeček [-] - O. Veliký [-] (57. L. Čonka [-] )

T. Mrázek [-] - P. Valenta [-] , D. Maisel [-] , M. Škrobánek [-] (46. D. Diehel [-] ) , M. Lichý [-] , J. Pola [-] (46. J. Ondřej [-] ) , M. Fischer [-] (46. L. Scholtz [-] ) , N. Lichý [-] , R. Kubánek [-] , D. Škvára [-] (46. L. Petřík [-] ) , R. Dušek [-]

Hráči zápasu: F. Pražák - P. Valenta .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: MEIER Milan - PUFFLER Jan, GANČAŘ Jakub.