16.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Hosté otočili ve druhém dějství

33. J. Ohřál , 38. J. Ohřál - 34. M. Jurč , 48. L. Juchelka , 56. M. Jurč (p.) , 83. M. Adamčík , 89. M. Mikšík
0

Bělá sice po poločase vedla o jednu branku Ve druhé části však hosté čtyřmi brankami skóre otočili.

V prvním dějství se hrálo podle not domácího týmu. Po úvodní oťukávací třicetiminutovce šla do vedení domácí družina ve 34. minutě, když Jan Ohřál utekl hostující obraně a propálil brankáře Michala Krystýna – 1:0. Polom vyrovnala hned vzápětí, když vyraženou střelu Davida Schlossarka uklidil do sítě Michal Jurč – 1:1. Bělá však šla ve 38. minutě znovu do vedení po samostatné akci Jana Ohřála – 2:1.

Ve druhé polovině obě družiny prostřídaly a hostům se podařilo obrátit skóre zápasu. Na světelné tabuli svítila 48. minuta, když utekl Michal Jurč, který našel přihrávkou Lukáše Juchelku a bylo srovnáno – 2:2. O osm minut později vybojoval hostující Michal Jurč penaltu, a sám ji s naprostým přehledem proměnil – 2:3. V závěru ještě Polom dorazila Bělou dvěma góly. V 83. minutě ve velkém vápně obehrál dva protihráče Michal Adamčík a zavěsil balón do kasy – 2:4. V samém závěru zužitkoval přihrávku Davida Schlossarka Martin Mikšík a stanovil konečnou podobu výsledku – 2:5.

TJ Sokol Bělá
Richard Václavek (trenér): V hodnocení souhlasím s kolegou Halškou. Vedli jsme. Ve druhé části jsme prostřídali hráči, kteří přišli na závěrečnou, aby si všichni zahráli.

Sport-Club Pustá Polom B
Rostislav Halška (trenér): V prvním dějství byla Bělá rychlejší, dravější a zaslouženě vedla. Ve druhé jsme prostřídali a otočili skóre. Dokonce dal branku náš střídající brankář Juchelka.

K. Cáb [-] (46. F. Šmatera [-] ) - J. Richter [-] (46. P. Holuša [-] ) , A. Kropka [-] , M. Papšík [-] , J. Demko [-] , J. Ohřál [-] , R. Vybrančík [-] (32. P. Kolár [-] ) , M. Mikšaník [-] , P. Matura [-] , J. Pekárek [-] (46. T. Bartusek [-] ) , P. Vybrančík [-] (41. D. David [-] )

M. Krystýn [-] - P. Bubík [-] , M. Kozelský [-] , M. Jurč [-] , J. Bruna [-] , D. Kubala [-] (41. A. Kubala [-] ) , M. Mikšík [-] , D. Schlossarek [-] , P. Bubík [-] , Z. Kačírek [-] , P. Kňura [-]

ŽK: 28. M. Mikšaník - 28. J. Bruna , 40. M. Mikšík .
Hráči zápasu: J. Ohřál - M. Jurč .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ČECH Zdeněk - HARAZIM David, VÁLEK Jaromír.