16.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dobroslavice vyhrály důležitý zápas

0

V zápase o šest bodů vydolovaly Dobroslavice tři důležité body. Odskočily tak poslední Píšti už na pět bodů.

V Dobroslavicích se odehrál pověstný souboj o šest bodů. Předposlední Dobroslavice změřily síly s poslední Píští. Ze začátku byla lepší domácí družina. Její mírný tlak vyvrcholil ve 14. minutě, když po přihrávce Jakuba Kleknera dal nádhernou branku David Rathouský - 1:0. Poté byla lepším týmem rezerva z Píšťě, ale žadnou velkou šanci si nevypracovala. Poločas tak skončil nejtěsnějším vedením domácích borců z Dobroslavic.

Ve druhém dějství se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Rozhodující branku daly Dobroslavice minutu před koncem, když nádherně vymetl šibenici Dalibor Vujtík - 2:0. Doboslavice si tak připsaly tři body a odčinily debakl 8:0 z Píště v podzimní části sezóny.

TJ Sokol Dobroslavice
Dušan Knopp (trenér): Byl to spíše remízový zápas. O něco jsme ale přece jen byli lepší.

J. Osmančík [-] - M. Lišaník [-] , T. Krejčí [-] , D. Vujtík [-] , T. Boček [-] , D. Pavelek [-] - M. Knopp [-] (88. P. Tůma [-] ) , D. Rathouský [-] , T. Pučan [-] , J. Stupka [-] (76. D. Tůma [-] ) - J. Klekner [-]