12.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Darkovičky přehrály Štěpánkovice

1. M. Duda , 37. T. Ondič , 41. P. Turanský (p.) , 61. P. Turanský - 33. P. Benek , 44. P. Benek
0

Béčko ve svém posledním utkání sezóny prohrálo v Darkovičkách 4:2. Oba góly našeho celku vsítil Patrik Benek, nejdříve v 33. minutě po přihrávce Bielana vyrovnával na 1:1 a ve 44. minutě po asistenci Kožušníka snížil na 3:2.

FK Darkovičky B
O. Górniak [-] - R. Wogner [-] - P. Adamčík [-] , P. Turanský [-] (75. J. Kneifel [-] ) , O. Diviš [-] (80. A. Vilkus [-] ) , P. Beneš [-] (45. M. Gai [-] ) , D. Schebestik [-] , T. Kabich [-] (75. J. Míl [-] ) , T. Ondič [-] , M. Duda [-] , L. Lička [-] (65. J. Adámek [-] )

TJ Sokol Štěpánkovice B
F. Drastík [-] - M. Imrich [-] , D. Kožušník [-] , L. Bielan [-] , D. Tomíček [-] , S. Berek [-] , J. Machala [-] , P. Benek [-] , L. Jurček [-] , M. Liška [-] , L. Vybrančík [-]

ŽK: 53. O. Diviš , 80. D. Schebestik , 81. T. Ondič , 82. M. Duda - 36. D. Kožušník , 78. J. Machala .
Počet diváků: 54. Rozhodčí: ŠULA Patrik - KORCHAN Rostislav (N), HARAZIM Robert (N).