18.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Chvojenec vyhrál v Hradišti a je v čele tabulky

0

Vyrovnaný zápas, ve kterém byli o gól šťastnější favorizovaní hosté. Tímto vítězstvím se Chvojenec posunul do čela tabulky.

Chvojenec vykročil rázně

Chvojenec před utkáním věděl, že pokud zvítězí, posune se do čela tabulky, jelikož Mikulovice v sobotu prohrály s Dražkovicemi.

Hosté tak od začátku do zápasu vlétli a vytvořili si jasnou převahu, kterou velmi brzy korunovali gólem. V 6.minutě se přes Louvara a Sluťaka individuálně prosadil kanonýr Svatoň a svoji akci zakončil krásnou střelou na zadní tyč - 0:1.

Tempo nadále diktovali chvojenečtí, nicméně i Hradiště se dostávalo k ohrožení branky. Například po centru Shejbala hlavičkoval vedle Samčenko.

Hosté pak ještě z rohového kopu trefili břevno. Ale na skóre 0:1 se do poločasu už nic nezměnilo.

Hosté se o výsledek nakonec báli

Ve druhé půli byla hra vyrovnanější a brankové příležitosti se střídaly na obou stranách.

Hostům se povedlo navýšit svůj náskok v 60.minutě, když nepřesnou střelu Svatoně doklepl do sítě P.Nechvíle - 0:2.

V následujících minutách chvojenečtí přestali hrát, jakoby jim docházely síly.Ve zbytku utkání už dominovalo domácí Hradiště.

V 72.minutě vstřelil kontaktní gól domácích Lexman, který prostřelil brankaře po centru z levé strany.

Povedená Erbanova dalekonosná rána se mezi tři tyče nevešla.

Tlak Hradiště pokračoval, ale Chvojenec se nakonec s vypětím všech sil ubránil a vítězství si vzít nenechal.

Hosté se tak po zaváhání Mikulovic vyšvihli do čela tabulky. Souboj o první místo bude ve zbytku sezony ještě hodně zajímavý.

TJ Sokol Staré Hradiště B
Petr Mára ( hrající trenér Hradiště ): Vyrovnané utkání. Myslím si, že by mu slušela remíza.

Autor: L. N.

J. Bílek [-] - R. Šmíd [-] (73. V. Vondra [-] ) , P. Mára [-] (60. V. Kurstein [-] ) , J. Louvar [-] - M. Jůva [-] , R. Sluťak [-] (73. T. Chýle [-] ) , J. Moučka [-] (80. T. Komárek [-] ) - M. Samčenko [-] , P. Erban [-] - P. Lexman [-] , P. Shejbal [-] (88. L. Chýle [-] )

Sokol Chvojenec
M. Pavlíček [-] - J. Svatoň [-] , L. Moravec [-] (88. J. Zbudil [-] ) , D. Nechvíle [-] (57. P. Nechvíle [-] ) , D. Pokorný [-] , J. Píša [-] (75. H. Dostál [-] ) , T. Richter [-] , T. Burkovič [-] , M. Kirchner [-] , M. Centner [-] , J. Pavlíček [-]

ŽK: 47. R. Sluťak , 50. M. Jůva , 84. T. Komárek - 90. H. Dostál .
Hráči zápasu: P. Erban - J. Svatoň .
Místo: Staré Hradiště. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Málek Pavel - BLAŽEK Petr (N), KREIZL Jan (N).