26.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Březová potvrdila druhé místo vítězstvím nad Hvězdou

0

Aby mohla v klidu zapít celou sezonu, musela Olympie Březová v posledním zápase sezony zdolat chebskou Hvězdu za tři body, protože jen tak by se mohla předčasně radovat ze zisku druhého místa v krajském přeboru. A podařilo se jí to. Po povedeném výkonu porazila Hvězdu v poměru 3:1.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Olympie se dostala do vedení už ve 3. minutě zápasu, kdy zamířil přesně mezi tyče Roman Domin. V dalších minutách mohla Březová svůj náskok navýšit, ale brankář Šneberger byl pozorný. I ochránce svatyně domácích Kasl musel několikrát zasahovat, ale žádná ze střel Hvězdy ho překonat nedokázala. Druhého gólu se šedesát fanoušků v Březové během prvního poločasu nedočkalo.

Ve druhém dějství se jako první ze vstřelené branky radovala opět domácí Březová, když zaváhání obrany hostujícího celku využil Petr Peterka. Zdálo se, že si Březová dojde v poklidu za tříbodovým vítězstvím, jenže cestu jí zkomplikoval domácí Miroslav Dobeš, jenž v 70. minutě snížil na rozdíl jediné branky. Hvězda se snažila o vyrovnání, jenže v útoku byla nepřesná a další gól vstřelit nedokázala. Naopak klid na kopačky svých spoluhráčů zařídil v 77. minutě Milan Čižnár. Do konce zápasu se již nic zajímavého neodehrálo, a tak Olympie porazila Hvězdu 3:1.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!