19.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

Favorit utkání potvrdil výhrou své postavení v tabulce

60. M. Bubla , 65. T. Stolín , 72. S. Knushi
0

Domácí tým porazil desátý celek z Děpoltovic.

Bezbrankový první poločas

V současné době čtvrtý tým tabulky mužstvo Dalovice přivítalo na svém travnatém hřišti za ideálního počasí desátý tým Děpoltovice. Průběh prvního poločasu se nesl ve znamení neproměněných gólových situací, kdy se oba celky kýženého gólu nedočkaly. První poločas se odehrál ve férovém duchu, kdy hlavní rozhodčí utkání Tomáš Koudelka nemusel žádné hráče obou celků trestat kartami. Stav za první poločas byl 0:0.

Druhý poločas vyzněl jednoznačně pro tým Dalovice.

Do druhého poločasu oba týmy nastoupily s úmyslem vsítit nějakou branku do sítě soupeře. Domácí tým byl mírně aktivnější, kdy tuto aktivitu korunoval v 60.min. střelou Milan Bubla. Domácí zvýšil po prvním gólu obrátky a již v 65.min. navýšil skóre utkání na 2:0 po akci domácích Tomáš Stolín.  Favorit utkání, domácí tým, moc hostující celek do zakončení nepouštěl a obraz hry v 72.min. strhnul po střele svého snipera Sylë Knushio na svoji stranu.  Stav utkání byl již 3:0 a domácí mužstvo potvrdilo svoji střeleckou potenci a postavení v tabulce.  Do konce utkání se již žádnému celku nepodařilo vsítit další gól.  Oba trenéři ve druhém poločase vystřídali čtyři hráče ze svých týmů.  Hlavní rozhodčí Tomáš Koudelka udělil ve druhém poločase po jedné žluté kartě na obou stranách.  Domácí tým si připsal další 3 body do tabulky a trenér Petr Rychtář mohl být s výsledkem spokojen.

TJ Děpoltovice
Oldřich Pospěch (trenér): " Dle mého názoru si myslím, že do 70. min. to ze strany domácích nebylo také jednoznačné. Hrálo se nahoru dolu, kluci se snažili, ale nedali jsme žádný gól. Měli jsme 2-3 šance , ale nic tam nepadlo. Domácí tým byl potom lepší, nandal nám tři góly. Já jsem pár hráčů vystřídal, ale soupeř nás fyzicky ke konci západu přehrál. Musíme se příští zápas zlepšit a dát nějaký ten gól , bez toho to nejde."

TJ Čechie Dalovice
R. Karfiol [-] - M. Stolín [-] , T. Stolín [-] , M. Bubla [-] , S. Knushi [-] (80. J. Sedlák [-] ) , J. Hegr [-] (74. P. Kodalík [-] ) , J. Karásek [-] (62. J. Schreiber [-] ) , D. Sochor [-] , R. Hájek [-] , J. Hlůžek [-] (88. D. Balšan [-] ) , M. Lorenz [-]

J. Hájek [-] - R. Ruber [-] (70. M. Čech [-] ) , D. Hertl [-] , T. Košťál [-] (62. T. Križko [-] ) , M. Luboš [-] (85. M. Potopalský [-] ) , O. Čech [-] , J. Šiler [-] (70. P. Janiss [-] ) , V. Belbl [-] , M. Skoupý [-] , L. Koteš [-] , M. Křehlík [-]

ŽK: 68. J. Hegr - 68. M. Skoupý .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Koudelka Tomáš - HRBEK Jaroslav (N), KAZDA Tomáš (N).