14.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Lídr tabulky bodoval

0

Po podzimní přestávce přivítal lídr tabulky TJ Baník Pila na svém hřišti k prvnímu jarnímu zápasu jedenáctého v tabulce TJ Děpoltovice.

První branky se diváci dočkali v 31.minutě, kdy se TJ Děpoltovice ujali vedení po nařízeném pokutovém kopu. Avšak domácí tým v 41.minutě srovnal skore a následně ve 43.minutě se ujal vedení 2:1.

Do konce prvního poločasu již další branka nepadla. Ve druhém poločase domácí tým nenechal nic náhodě, kdy ve 49.minutě skoroval další brankou a své vedení si ještě pojistil dalším golem v 70.minutě. Hatrickem v domácím týmu se blýsknul Šimůnek Vlastimil ml.

TJ Baník Pila
P. Gábner [-] - R. Vavřina st. [-] , M. Vavřina [-] , J. Tišnovský [-] - O. Brožík [-] , J. Duda [-] , A. Bošiak [-] - R. Vavřina [-] , V. Šimůnek ml. [-] (76. M. Burda [-] ) , T. Verzich [-] (58. T. Kadera [-] ) - J. Kalman [-]

TJ Děpoltovice
J. Hájek [-] - R. Ruber [-] , D. Hertl [-] , M. Křehlík [-] , O. Kumičík [-] (70. T. Kazda [-] ) , O. Čech [-] , P. Janiss [-] , V. Belbl [-] , M. Skoupý [-] , L. Koteš [-] , J. Šiler [-]

ŽK: 26. O. Brožík , 69. T. Verzich , 78. T. Kadera , 90. J. Tišnovský - 21. D. Hertl , 45. O. Kumičík , 90. T. Kazda . ČK: 48. J. Hájek .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Grůza David - DVOŘÁK Matěj, BLÁHA Karel.