16.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Na utkání nebyl špatný pohled

22. M. Kakeš , 47. T. Koch , 80. J. Bican
0

V zápase skŕovali jen domácí, ovšem to neznamená, že byli jasně lepší. Utkání se odehrávalo ve velmi vyrovnaném tempu. Hosté měli veliké množství šancí, ale jak výsledek napovídá, nedokázali je využít. Naopak měli štěstí na obdržené góly, které si více méně zavinili hosté sami.

Slavilo se jednou.

Do zápasu oba dva týmy naskočily s velkou chutí. Bojovalo se o každý balón a na hřišti nebyl prostor pro chyby. Z vyrovnaného utkání do dvacáté minuty hrané na neutrální zóně se vyklubala ve 22. minutě střela. Střelu Chvála Petr bezpečně zlikvidoval, ovšem při rozehře na krátkou vzdálenost chyboval. Jeho chyba stála hosty gól. Po této chybě hra pokračovala dále ve vyrovnaném tempu, kde se hostům naskytla příležitost vyrovnat. František Giňa dostal slibnou nahrávku od kapitána Romana Antala, kterou ale nezakončil mezi tyče.

Sporný gól.

Po rozehře druhého poločasu se hra přenesla na půli hostů. Míč se dostal až do vápna, kde se o něj strhla mela. Ve vzniklé skrumáži se štěstí obrátilo na domácí, kteří balón dokázali usměrnit do brány soupeře. Konkrétně Tomáš Koch. Po gólu na 2:0 opět dostali příležitost domácí. Rác Patrik unikl domácí obraně a šel sám na brankáře. Ke vší smůle Patrik Rác netrefil ani branku. Střídající Sedlecký Jan to poté zkoušel ze šestnáctky. Také bez výsledku. Za tohoto stavu byl na hřišti viděn ve vápně zákrok, který by mohl být vyhodnocen výhodou pokutového kopu pro hosty. Ovšem rozhodčí tak nerozhodl. Sporný moment přišel také v 80. minutě, kdy střelu Josefa Bicana z brankové čáry vykopl abertamský obránce. Podle sudího však už bylo pozdě a byl uznán gól.

TJ Olympie Hroznětín B
Petr Zahrádka: Možná jsme si zasloužili dostat nějaký gól, ale určitě jsme si nezasloužili prohrát. Z vyrovnaného zápasu jsme vytěžili tři body.

TJ RZ Abertamy
Viliam Hanšut: Porazili jsme se sami. V obraně dokážeme udělat neskutečné chyby, kterých se do příště musíme vyvarovat.

M. Tamáš [-] - E. Hůrka [-] (72. L. Pěkný [-] ) , M. Kakeš [-] , M. Mičkanin [-] , T. Koch [-] , J. Bican [-] , P. Paluska [-] , B. Keleman [-] , L. Petrik [-] , J. Stütz [-] , J. Šuba [-] (60. J. Klas [-] )

P. Chvála [-] - P. Rác [-] , M. Milko [-] , D. Hanšut [-] (54. J. Sedlecký [-] ) , R. Antal [-] , F. Giňa [-] , M. Sedlačík [-] , Z. Lakatoš [-] , P. Gordík [-] , M. Cakl [-] , L. Nováček [-]

ŽK: 43. J. Šuba , 55. T. Koch , 66. P. Paluska - 42. M. Sedlačík .
Počet diváků: 39. Rozhodčí: Sakáč Jan - PALUSKA František (N), ILUŠÁK Daniel (N).