19.kolo, Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Chrlice s novým stylem v zápase jasně dominovaly

0

Chrlice poprvé v sezóně nastoupily ve formaci 4-3-3 a hned se zadařilo. Soupeře tlačily a zaslouženě vyhrály. Díky této výhře postoupily v tabulce v neúplném 19. kole na sedmé místo.

Gólový první poločas

První poločas nabídl mnoho příležitostí a diváci se rozhodně nenudili. Hned v 16. minutě se prosadil Hubert Krochmalný, kdy dostal míč za obranu a dokázal střelou na vzdálenější tyč překonat brankáře Lauše - 1:0. Ten musel o minutu později vytahovat míč ze sítě znovu, když jeho přihrávku vystihl Babosha, který situaci vyřešil chytře a posunul míč na volného Ondřeje Ratiborského, který zvýšil stav na 2:0. Po této brance se dostaly do hry Bosonohy a jejich odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Po dvou minutách využil Martin Drábek svého důrazu ve vápně soupeře a skluzem uklidil míč do sítě - 2:1. Ve 31. minutě už bylo srovnáno po samostatné akci Vladimíra Štěpánka, na jehož střelu z vápna Knop nedosáhl 2:2.  Chrlice se dokázaly vzpamatovat a v 37. minutě poslal domácí tým do vedení, díky individuální akci Ratiborského, Egor Babosha - 3:2. Do šaten se šlo tedy za stavu 3:2 pro Chrlice

Definitivní rozhodnutí až v závěru

Ve druhé půli šly Chrlice za vítězstvím, avšak se jim nepodařila vstřelit branka, která by je uklidnila. Bosonohy se snažily dávat míče za obranu na nabíhající útočníky a hrozily z brejků. Hosté měli velkou příležitost na srovnání, kdy musel střelu a následnou dorážku z bezprotřední blízkosti likvidovat výborný Knop. Domácí se ve druhém poločase ještě dožadovali odpískání pokutového kopu za hraní rukou, ale rozhodčí penaltu neodpískal. Pojistku pro Chrlice přidal až v 88. minutě střelecky aktivní Lukáš Kudlička a skóre upravil na konečných 4:2.

SK Chrlice
Tomáš Doležal (Hráč): Na to že jsme vyzkoušeli nové rozestavení, které jsme nikdy nehráli, tak to nebylo vůbec špatný, hlavně v ofenzívě. Byli jsme aktivnější a celý zápas Bosonohy přehrávali. Zápas se mužstvu povedl, odmakal se, nikdo nic nevypustil a v kabině jsme se shodli že to byl vydařený zápas, i když to mohlo skončit větším rozdílem.
Připravujeme...

SK Chrlice
O. Knop [-] - L. Stehlík [-] , T. Sýkora [-] , L. Novák [-] , R. Husák [-] - T. Křivánek [-] (26. L. Kudlička [-] ) , L. Berger [-] , O. Ratiborský [-] - H. Krochmalný [-] (75. M. Macek [-] ) , E. Babosha [-] (85. T. Doležal [-] ) - P. Rozsypal [-]

FK SK Bosonohy B
S. Lauš [-] - B. Kincl [-] , L. Parfus [-] , K. Konečný [-] (42. P. Pospíšil [-] ) - P. Cihlář [-] , T. Fretzer [-] , J. Bělohlávek [-] , M. Fretzer [-] , M. Drábek [-] - V. Štěpánek [-] , M. Hrazdíra [-] -

ŽK: 64. E. Babosha - 25. L. Parfus , 62. P. Cihlář .
Místo: Blümlova. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Jankes David - GRATZA Daniel, PŘIBYL Jaromír.