15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Svor doma podlehl Bukovanům

0

Domácí se pohybovali na čtvrtém místě v tabulce a hosté na pozici druhé, což mohlo naznačit papírově silnějšího soupeře v utkání. Nakonec se prognóza i potvrdila a hosté uhráli výsledek na svou stranu...

Bez branek

Špatný výkon na straně hostů. To bylo dnešní poznávací znamení domácích, bohužel. Terén byl naneštěstí také špatný a hra tedy vypadala tak, jak vypadala. Hosté ovšem byli o kousíček blíže k bodům, byť to také zprvu nevypadalo. Na obou stranách jsme mohli vidět několik spálených šancí, které ovšem nepříliš zaváněly brankovou příležitostí. K vidění možná tak byly čtyři žluté karty, které vyfasovali především hráči domácích. Do poločasu tedy bez branek a za bezbrankového stavu 0:0. Pojďme se podívat na poločas druhý, kde se rozhodovalo.

Jediná branka utkání rozhodla

Do utkání oba celky vešli více či méně podobně a zvrat tak byl v nedohlednu. Hráči bohužel dostávali tzv. "polocentry", neboť po zemi se dnes rovně neprošel ani sudí. Stav trávníku se pochopitelně nezlepšoval, ale to ani moc nevadilo, především hostům. V 74. minutě se prosadil Zátka Daniel a právě zde zřejmě přišel zlom. Hráčům i nadále dělali potíže přihrávky, natož kvalitní střely. Domácí tak svou půdu neobhájili a nakonec prohráli v poměru 1:0 pro Bukovany, kteří berou cenou výhru a stále se drží na třetím místě.

TJ Jiskra Svor
Josef Kaiser (předseda Svoru): Velmi špatný výkon. To hřiště nám sice nepomohlo, ale na hosty jsme měli a jak se říká, trávník je stejný pro oba. Bohužel to byli nakonec oni, kdo se radoval z výhry.

D. Ladislav [-] - J. Vondráček [-] , M. Bertalan [-] , D. Koten [-] , A. Urban [-] , O. Machara [-] , F. Houžvička [-] , L. Laipold [-] , P. Jahvodka [-] , J. Augusta [-] , L. Kořínek [-]