28.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Dubnice vítězí a postupuje

78. O. Mareš (p.) - 33. L. Lukeš , 37. J. Závodský
0

Dubnice zavítala na hřiště Lindavy a tohle byl zápas, kde se mohlo rozhodnout o postupu a sice na straně Dubnice. Lindava má na druhou stranu přesně opačný problém - neskončit na posledních příčkách...

Relativně vyrovnaná půle

Domácí i hosté začali opatrně a především z hostů byla cítit úvodní nervozita, která ale rychle opadla. Lindava se dokázala několikrát natlačit k bráně hostů, ale branku ze šancí vytěžit nedokázala, naopak. Z brejků to byli hlavně hosté, kdo proměňovali. První branka přišla z kopaček Lukáše Lukeše, který zakončoval brejk ze střední vzdálenosti a to přesně za záda gólmana. To byla minuta 33. V minutě 37. to byl pro změnu Jakub Závodský, který zvyšoval na rozdíl dvou branek. I on dal obdobný gól, jako jeho předchůdce. Lindava se v této půli již nevzmohla ani na branku. Stav prozatím 0:2.

Lindava se vzchopila, ale nakonec dohrála bez bodů

Týmy nenastoupily v podobném rozpoložení, jako v předešlé půli. Zde se fotbal hrál nahoru a dolů a diváci div že si nevykroutili hlavu, protože to bylo skutečně jako na tenise. Zleva doprava a zase naopak, zprava doleva. Hrál se pohledný fotbal a přišla i branka, která mohla zdramatizovat útkání. V 78. minutě totiž hosté ztropili chybu a darovali Lindavě penaltu, ke které se postavil Ondřej Mareš a bez problému proměnil. Bohužel domácí na vyrovnání nedosáhli, natož na výhru a tak si hosté v tomto zápase již pojistili postup do Okresního přeboru. Utkání ve výsledku 1:2.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): Hrál se pěkný a vyrovnaný fotbal, ale byli jsme to my, kdo se nakonec radoval z výhry a následného postupu do vyšší soutěže. Vítězství je naše i přes to, že by nám dnes postačili jen dva body. Za hráče utkání dnes zvolím Lukeše, Závodského Jakuba a Bradáče. Hráli zřejmě nejlépe ze všech...

TJ Dynamo Lindava
L. Tichý [-] - L. Halčin [-] , M. Zadražil [-] , V. Tima [-] , J. Jančar [-] - J. Houfek [-] , J. Dvorský [-] , O. Mareš [-] , J. Matela [-] (69. P. Gubenko [-] ) - P. Bosák [-] , M. Nýdrle [-] -

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - A. Bradáč [-] (56. M. Jemelka [-] ) , J. Závodský [-] , M. Štípek [-] , R. Suske [-] , T. Procházka [-] , L. Lukeš [-] (46. O. Kysela [-] ) , R. Tschervenka [-] , M. Závodský [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-]

ŽK: 55. J. Jančar , 72. L. Halčin , 85. V. Tima - 61. M. Svitek .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: Havel Tomáš - PAULUS Petr, MATYS Ondřej.