24.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dubnice jen tak tak vítězí

0

Na hřišti v Zahrádkách se utkaly týmy s protěších polovin v tabulce. Dubnice druhá, Zahrádky jedenácté. Papírové předpoklady byly na straně hostů a také se zcela vyplnily...

Dubnice se ujala vedení

Hráči hostujícího celku nebyli vyloženě až tak dominantní, jak se od nich očekávalo, ale mohla za to i skvěle připravená obrana domácích, která zněpříjemňovala život hostujícím střelcům. Bohužel, štěstí stálo na straně hostů, kteří branku nakonec přeci jen urvali. V 11. minutě se o první zásah postaral Marcel Novák. Ten zakončil poněkud náhodnou akci, kde se ještě náhodněji odrazil míč od obránců a brankářovi zaplul přímo mezi nohy. 0:1. Do půle jsme již žádný další gól neviděli, neboť mířidla obou celků byla poněkud hodně vychýlena, všechny střely totiž šli vysoko nad branku.

Druhá půle v podobném znění

Ve druhé půli jsme koukali vlastně na totožný zápas jako v té první. Domácí chtěli vyrovnat, ale jejich střeli šli většinou dost vedle, ale to byl problém i na straně hostů, kterým šly střely naopak nahoru. Tentokrát se ovšem museli blýsknout i brankáři, neboť něteré střely byly skutečným ohrožením. Nakonec se míče znovu ujal Marcel Novák a v 85. minutě poslal hosty do vedení 0:2 a sice krásnou střelou z úhlu, která povedeně zaplula do sítě domácích. To bylo víceméně vše a utkání skončilo za stavu 0:2 pro hosty.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): Bereme z každého utkání jen tři body, protože touha po postupu se nás drží více a více. Dnes jsme vstřelili první, docela náhodný gól, ale nakonec jsme rádi za výhru, protože to dnes lehké určitě nebylo. Hráči, kteří vynikali byli Novák za branky a Suske.

TJ SOKOL Zahrádky
T. Kádě [-] , J. Rous [-] , L. Wencelius [-] , J. Knoflíček [-] , K. Chladík [-] , D. Novotný [-] , P. Švarc [-] - J. Petr [-] , T. Pospíšil [-] - O. Moravec [-] - M. Daněk [-]

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - M. Novák [-] , J. Závodský [-] , R. Suske [-] , L. Lukeš [-] , T. Procházka [-] , A. Bradáč [-] (65. M. Jemelka [-] ) , R. Tschervenka [-] , M. Závodský [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-]

ŽK: 8. O. Moravec .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Tykva Lukáš - GERMAN Robert, BÖHME Ladislav.