23.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Domácí berou body až po penaltách

0

Domácí jsou celkem, který na tom byl dosud stejně, co se bodů týče, jako jeho protějšek z Tuhaně. Byli to ovšem domácí, kteří lépe zahráli pokutové kopy a o bod předskočili hostující celek...

Remízová půle

Uktání začalo se šancemi na obou stranách, ale bez efektivního zakončení. To až ve 22. minutě jsme byli svědky první branky v utkání. Postaral se o ní Jakub Novák, což je hráč domácích, a poslal svůj celek do nejtěsnějšího vedení. Hosté ovšem nezaspali a dokázali poté odpovědět, to když se zase na druhé straně ve 33. minutě trefil Hanuš Ferdinand a utkání tak začínalo znovu bez vedoucího celku. To bylo v první půli vše a my se pojďme podívat na půli druhou, kde jsme nakonec také nepoznali vítěze. Poločasový výsledek 1:1.

Nic neřešící půle, muselo se jít do penalt

V této půli byly celky aktivní podobně jako v předchozím poločase a také obě mužstva zaznamenala stejný počet branek jako před přestávkou. Na 2:1 dával hráč Lukáš Šilhán v 82. minutě a tak jsme se přeci jen dočkali domácího vedení. Jenže za tři minuty už bylo opět srovnáno. Postaral se o to Radek Chlumecký a díky jeho brance, která znamenala remízu, jsme se museli dozvědět vítěze až po pokutových kopech. Ty nakonec domácí urvali v poměru 2:1 a vítězí v celkovém znění 3:2 na své domácí půdě.