22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Pertoltice vyloupily Oldřichov

50. V. Kvíz , 55. J. Novák , 73. J. Novák , 84. L. Šilhán , 86. R. Herák , 90. R. Herák
0

Oldřichov hostil Pertoltice a body potřeboval více, než obvykle. Pertoltice na tom totiž jsou velice obdobně, co se postavení v tabulce týče. Navíc jsou domácí poslední a proto bude každý bod, hrát významnou roli o neskončení na posledním místě v lize...

Poločas nepřinesl branku

Oldřichov nezačal vůbec špatně, ale to Pertoltice také ne. Dlouho byla hra relativně vyrovnaná, ovšem tento poločas nám koření fotalu nepřinesl. Šance sice byly na obou stranách, ale žádný z týmů se nepotkal s úspěšností v zakončení. Poločas nám tedy uplynul až do konce, a jak již bylo řečeno, bez branek. Utkání tedey v plovině hry o bezbrankové remíze 0:0. To hlavní příšlo až ve druhé půli a my se na ní pojďme podívat.

Hosté se rozstříleli

Pertoltice začaly poněkud šlapat, a domácí Oldřichov, to pocítil. Nebyla to vyloženě hra kočky s myší, ale Pertoltice měly přeci jen toho fotbalového štěstíčka více. Na 1:0 dával Václav Kvíz a domácí byli již načatí. To byla minuta 50. Jakub Novák byl tím, kdo zvyšoval na 2:0, ale poté i na 3:0. Prosadil se v 55. a v 73. minutě utkání. To ovšem nebylo vše. Další branka přišla z kopaček Lukáše Šilhána v 84. minutě a s domácími to už skutečně dobře nevypadalo. Diváci se dočkali další branky v 86. minutě  a tu měl na svědomí Roman Herák. Tentýž jmenovaný se navíc prosadil i v poslední minutě utkání a zápas tak podrthl v celkovém znění 0:6 pro hosty z Pertoltic.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Pavel Sedláček (hráč Oldřichova): Přáli jsme si dnes z utkání odnést všechny body, protože jsme byli doma a také jsme je potřebovali, neboť jsme na samém dně v tabulce. Hosté se ovšem dokázali prosadit a podařilo se jim nad námi zvítězit vysokým rozdílem.

O. Vitouš [-] - F. Jonáš [-] (65. R. Pícha [-] ) , E. Hovorka [-] (59. P. Věchet [-] ) , J. Šrédl [-] , M. Satranský [-] , M. Vitouš [-] , P. Nemlein [-] , P. Sedláček [-] , Z. Veselý [-] , M. Semerád [-] , J. Dvoram [-]