19.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

37. D. Jackl , 59. D. Jackl , 76. T. Zet , 84. F. Trč
0

Souboj Davida s Goliášem. Tak lze nadepsat toto klání. Utkali se dva týmy z opačných pólů tabulky. Oldřichov je na sestup, kdežto Kunratice budou ještě bojovat o eventuální postup...

Jediná branka v první půli

Kunratice byly jasnými favority. Jenže jejich hra sotva vypadala na tým, který chce postoupit. Zřejmě přišlo lehké podcenění a nutno přiznat, že za poločas dvakrát vystřelily na bránu. Ono to ale vspoledku stačilo, protože poločas vyhráli. Prvním gólem se tedy prosadil Dominik Jack a v 37. minutě zařídil jediný gól poločasu. I hosté měli svou tutovku, jenže bez řádné produkce. Hra tedy nebyla zrovna nevyrovnaná, naopak. Do šaten za stavu 1:0 pro domácí.

Branky na straně domácích

Zde už se s brankami roztrhl pytel. Na 2:0 dával zase Dominik Jack v 59. minutě a Kunratice tak byly o dva góly napřed. V 76. minutě se prosadil další hráč domácích a sice Tomáš Zet. 3:0. Hráči hostů nejsou v nejlepší formě a bohužel tomu odpovídá i jejich umístění, které je poslední. Poté přišel další gól. 84. minuta utkání a na konečných 4:0 přidával František Trč. Bylo víceméně hotovo a nic zásadního jsme již neshlédli a i proto jsme se s utkáním rozloučili v poměru 4:0 pro Kunratice.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (vedoucí Oldřichova): No, věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, ale musím říci, že jejich hra jejich umístění neodpovídala, naopak. Všehovšudy měli pár pořádných šancí, ale to jim ve výsledku stačilo. My se trápíme a budeme se snažit zvednout.