18.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Domácí padli na penalty

1

Do Oldřichova se přijeli podívat hráči z Lindavy a schylovalo se k vyrovnanému utkání, i vzhledem k postavení v tabulce, které u obou celků bylo velice podobné. Nakonec se muselo jít do penalt, kde měli více štěstí hosté z Lindavy...

Žádná branka, žádné skóre

První poločas nebyl zrovna k pohledání. Zapříčinily se o to především chybějící branky, které jsme v tomto poločase postrádali. Oba celky sice mohly využít svých šancí, jenže to se jim, vzhledem ke slabé efektivitě, nepovedlo. Nic záasdního jsme zde tedy neshlédli, možná tak tři žluté, z toho dvě pro stranu domácích, jinak nic. Zápas tak spolu s hráči odešel do šaten za nic neřešícího stavu 0:0.

I zde remíza, následovaly penalty

Zde se střílelo ostrými hned v úvodu půle. V 52. minutě se trefil Pavel Sedláček a utání začalo vzkvétat. O dvě minuty vyrovnal poslední hráč kola, Michal Nýdrle, který zakončil svou šanci brankou. Kapitán domácích Martin Satranský v 58. minutě posílal svůj celek do vedení 2:1, jenže to nebylo vše, co branek týče. Hra se přelévala a už už to vypadalo, že domácí budou brát výhru, jenže...V 89. minutě vyrovnal Pavel Bosák a stal se tak hrdinou, neboť zařídil penalty, které nakonec Lindavští zvládli v konečném poměru 3:2. Výsledek tedy berou hosté 2:3.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
O. Vitouš [-] - P. Nemlein [-] , M. Venclíček [-] , P. Sedláček [-] , J. Šrédl [-] , M. Semerád [-] , H. Meduna [-] , Z. Veselý [-] , M. Satranský [-] , F. Jonáš [-] , R. Pícha [-]

TJ Dynamo Lindava
M. Zadražil [-] - J. Jančar [-] , P. Gubenko [-] , P. Havlas [-] , L. Halčin [-] - J. Laurin [-] (46. L. Kozák [-] ) , J. Dvorský [-] , O. Mareš [-] , M. Knespl [-] - V. Tima [-] (78. P. Bosák [-] ) , M. Nýdrle [-]

ŽK: 40. H. Meduna , 41. M. Satranský , 59. Z. Veselý - 29. M. Nýdrle , 83. M. Zadražil .
Místo: N. Oldřichov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: PILECKÝ Martin - PROCHÁZKA Radek, HAVRAN Jan.