18.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Polevsko doma potvrdilo svou půdu

20. J. Marušák (p.) , 37. R. Bezouška , 56. M. Hlavinka , 70. M. Malič , 77. L. Čech
0

Do Polevska přijelo družstvo z prostředku tabulky a neočekávala se vyrovnaná bitva. Polevsko ovšem body potřebovalo všechny, pokud chce držet krok s prvním a druhým v lize. Okna byla jistě připravená, ale moc problémů domácím nezpůsobili...

2:0 pro domácí

Domácí začali lépe, byť ne podle svých představ. Ve 20. minutě se prosadil Marušák Jiří, z pokutového kopu. Přišla i branka číslo dvě. Ve 37. minutě se o další gól postaral Radek Bezouška a výsledek tak byl napovězen. I tak byl ale poločas ze strany domácích velice sporadický, protože i oni, spolu se soupeřem, hráli poněkud kostrbatě. V této půli měli hosté také své šance, jenže bez efektivity v zakončení. Nakonec se již další branka nekonala a domácí podrželi dvoubrankové vedení. Do šatny tedy za stavu 2:0

Naprosto v režii domácích

V tomto poločase již domácí byli uklidněni hrou a především góly z prvního poločasu a tak si mohli hrát "to svoje". Na 3:0 upravil Milan Hlavinka v minutě 56. Za pár minut přišla další branka, to když už byla Okna bezmocná a na výhru neměla. Posaral se o ni Marek Malič a to v 70. minutě zápasu. Hráči chtěli co nejvíce napravit půli první a přidali další krásnou branku. V 77. minutě korigoval poslední brankou Ladislav Čech, střídající hráč a bylo vlastně hotovo. Polevsko oslnilo také krásnou kombinační hrou po zemi a i proto si bere všechny body v konečném znění 5:0.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Panovala nervozita, protože na domácí půdě jsme byli letos poprvé. My jsme se s tím ovšem vypořádali a výhra nám patří. Navíc když jsme zahráli kvalitně a také na oko pohledně. Chceme hlavně postoupit, takže tři body jsou povinností.

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - A. Stejskal [-] , I. Blumentritt [-] (75. V. Veťka [-] ) , M. Vik [-] - J. Marušák [-] , M. Malič [-] , F. Stejskal [-] , D. Nečas [-] (56. L. Čech [-] ) - R. Bezouška [-] , J. Suněk [-] , M. Hlavinka [-] -

TJ Okna
M. Grolmus [-] - T. Vávra [-] , D. Svoboda [-] , M. Zlatník [-] , P. Vlasák [-] - L. Novotný [-] (71. R. Kubálek [-] ) , P. Mádl [-] , M. Henc [-] , J. Knödl [-] (38. J. Zeman [-] ) - J. Salač [-] , V. Mojžíš [-] (56. M. Jaroš [-] ) -

ŽK: 31. D. Svoboda , 85. M. Henc .
Hráči zápasu: A. Stejskal , M. Malič , J. Suněk .
Místo: Polevsko. Počet diváků: 80. Rozhodčí: WINZIG Jiří - PÖSCHKO Jaroslav, HEJL Jakub.