17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

Jestřebí doma nemělo s hosty problém

0

Střet dvou světů, tak by se dalo nazvat klání na půdě Jestřebí, jenž hostilo tým z Oldřichova. Jestřebí je poněkud suverénně první, zatímco Oldřichov má opačné problémy, byť úplně poslední není...

První půli ovládli domácí

Už v 6. minutě se trefil Jakub Pilař, hráč podzimu, a načrtl průběh dnešního utkání. Oldřichov přijel bez trenéra, a dnes ho skutečně čekala těžká výzva. Ta nakonec nedopadla, protože po většinu času se míče drželi domácí a pohodlně tak kráčeli vštříc dalším třem bodům. Ve 38. minutě přidal další kousek Jakub Pilař a hosté se začali bát. Nakonec neměli proč, protože do konce poločasu již další branku hráči Jestřebí nepřidali. Stav o poločase tedy 2:0.

Doražení soupeře, pohodlná výhra

A zase, v brzkém čase hned na úvod druhého poločasu, přesněji řečeno v 50. minutě, se trefil znovu Jakub Pilař a samozřejmě zkompletoval hattrick. Za čtvrt hodiny dal navíc ještě čtvrtý gól, a už to vypadalo s hosty špatně. Ty se prakticky na nic nezmohli a odpovídal tomu i další gól. Tentokrát z produkce Davida Šmejkala v 60. minutě. Hůře být snad už nemohlo a další branka naštěstí do sítě hostů nepadla. Utkání tak skončilo za jasného stavu 5:0 pro domácí Jestřebí.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenér Jestřebí): Očekávali jsme, že dnes zvítězíme. Už po druhé brance jsme pohodlně kráčeli pro výhru a tak jsme si mohli dovolit vystřídat vícero hráčů. Jen mě mrzí, že za stavu 3:0 nejsme schopni hrát pohledný fotbal, pořád je to spíše taková holomajzna.

M. Procházka [-] - M. Žižka [-] (46. J. Koutenský [-] ) , P. Wágner [-] , D. Šmejkal [-] , S. Šafránek [-] , G. Süssner [-] , L. Prkno [-] (70. M. Veverka [-] ) , J. Pilař [-] (70. M. Švec [-] ) , M. Kolařík [-] , M. Kněžour [-] (46. J. Říha [-] ) , T. Karas [-]

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Z. Veselý [-] - P. Sedláček [-] , J. Mondok [-] , H. Meduna [-] , J. Šrédl [-] , J. Podlipný [-] , F. Jonáš [-] , M. Venclíček [-] , P. Nemlein [-] , M. Semerád [-] , M. Satranský [-]

ŽK: 56. T. Karas .
Hráči zápasu: S. Šafránek , P. Wágner .
Místo: Jestřebí. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Janovský Michal - ŠPÁTA Vladimír, JÁNSKÝ Josef.