17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kunratice doma zaváhali

0

Dnešní utkání vítalo celky z Brniště a Kunratic. Domácí Kunratice potřebovaly body, protože je na druhém místě stíhala Dubnice. Hosté ovšem byli zásadně proti, když nakonec uhnali soupeře na penalty...

Kunratice zvládli poločas lépe

Kunratice byly favoritem a první půle podle toho také vypadala. Brniště dostalo branku už v 15. minutě, kdy se nemýlil domácí zadák Jiří Fanta. Utkání tak nabylo branky a pokračovalo se za stavu 1:0. Poté se z brejku prosadili hosté a sice, když Michal Kopecký proměnil svou šanci a zápas tak alespoň na chvíli vyrovnal. Jak je naznačeno v předešlé větě, onen vyrovnaný stav trval skutečně jen chvilku. O tři minuty později totiž znovu přesunul misku vah na svou stranu Jiří Fanta, již podruhé a též z brejku. Vlastně to byla identická situace jako u branky první. To bylo z úvodu vše. Poločasový výsledek tedy 2:1.

Vyrovnání a šlo se do penalt

Hráči obou celků vešli na trávník znovu nabiti a hra se přelévala ze strany na stranu. Jednou byli lepší domácí, podruhé zase hosté. Branky to však nepřineslo. Hlavně hosty musel párkrát fantasticky podržet brankář Srba, neboť domácí mužstvo bylo po dalším gólu možná i hladovější, než soupeř. Poté ovšem, z dlouhého autu, přišla vyrovnávací branka z dílny Martina Větrovského, který tak učinil v 80. minutě. To bylo zrhuba vše a protože do konce utkání už nikdo stav nezvrátil, šlo se na penalty. Ty ovládli hosté v poměru 1:3 a poněkud překvapivě vítězí na hřišti Kunratic.

FK Brniště
Milan Trégr: Čekali jsme, že to bude zase těžké. Minule jsme s nimi též měli problémy a za dnešní dva body můžeme být maximálně rádi. Kunratice jsme dnes dokázali potrápit, i když na nás na začátku docela vlétly.