17.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

Tisá i přes velké oslabení výkonem nezklamala

0

Tři body ale putovaly do Přestanova, Tisou čeká ve středu dohrávka v Horním Podluží

V útoku musel hrát brankář

Trenér Tisé Ivo Linhart postrádal několik klíčových hráčů - na zápas z různých důvodů nedorazili Povejšil, Machek, Babača a Burian. V útoku musel hrát například brankář Zavadil, útočník Kudrman zase hrál v obraně. Úvod utkání byl opatrný. Pak zahrozil hlavou domácí Strouhal. Ve 32. minutě nebezpečně pálil Herián, ten samý hráč o chvilku později po rohovém kopu otevřel skóre. Minutu před koncem poločasu šel Přestanov do rychlého brejku. Dohnal vrátil míč na vápno a Hladík dal na 2:0.

Tisá vyrovnala hru, ale skóre už ne

Do druhého poločasu vlétla lépe Tisá, které dokonce velmi brzy snížila. Na konci pěkné kombinace byl Kudrman. Jenže vzápětí byl ve vápně sražen Dvořák a nařízenou penaltu proměnil Dohnal. Do konce zápasu to byl vyrovnaný boj. Hosté v 89. minutě ještě po nedorozumění domácí obrany díky Zítovi snížili, na vyrovnání už ale nedosáhli.

TJ Přestanov
Pavel Plecitý, trenér Přestanova: "S výsledkem a body jsme spokojeni. První poločas jsme hosty k ničemu nepustili, druhý už byl vyrovnanější, škoda neproměněných šancí. Velmi dobrý výkon podal Vyšata. Příští týden jedeme do Horního Podluží, kde chceme naplno bodovat."

TJ Spartak Tisá
Ivo Linhart, trenér Spartak Tisá: "Naše sestava byla hodně poslepovaná, chyběli čtyři hráči ze základní sestavy. Přesto musím kluky pochválit, podali velmi dobrý výkon a rozhodně nezklamali. Přestanova více držel míč, ale myslím si, že jsme mu byli vyrovnanným soupeřem."

J. Staněk [-] - D. Dvořák [-] (57. M. Pecháček [-] ) , P. Šmejkal [-] - J. Korbel [-] , M. Charvát [-] (40. M. Velek [-] ) , J. Herián [-] , J. Voráček [-] (53. M. Krušina [-] ) , J. Hladík [-] , J. Dohnal [-] , V. Vyšata [-] , P. Strouhal [-]

R. Zavadil [-] - V. Kabátník [-] - V. Machek [-] , R. Pešata [-] , R. Zíta [-] , J. Maška [-] - M. Povejšil [-] , J. Povejšil [-] - L. Kudrman [-] , V. Burian [-] , V. Feix [-] (65. L. Rehn [-] )

Hráči zápasu: V. Vyšata , J. Herián - V. Kabátník .
Místo: Ústí nad Labem - UMT. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Bláha Svatopluk - SPIŠÁK Dušan, SVOBODA Evžen.