23.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Velké Hamry rozstřílely Hejnice

45. D. Neumann , 67. D. Neumann - 8. R. Paldus (p.) , 17. R. Paldus , 19. J. Hlubuček , 26. T. Kováčik , 54. J. Hlubuček , 62. R. Paldus , 66. R. Paldus , 70. T. Kováčik , 80. J. Linka , 87. M. Bistiak (p.)
0

Nejlepší jablonecký tým v rámci krajského přeboru zavítal na půdu posledního celku tabulky, tedy Hejnic. Hosté nakonec uštědřili Hejnicím ,,desítku''.

Od počátku bylo rozhodnuto

Od počátku utkání Hejnice nepřipomínaly celek z krajského přeboru, ale spíše z přeboru okresního. René Paldus otevřel skóre v 8. minutě a hosté šli do vedení. O několik minut později zvyšoval vedení stejný hráč. Chvíli po něm se trefil Hlubuček a bylo to 0:3 po 20 minutách. Mladý Kováčik vsítil poslední branku hostů v prvním poločase na 0:4. Těsně před závěrečným hvizdem prvního poločasu dokázali domácí hru zkorigovat alespoň na 1:4. Branka padla z kopačky Neumanna.

Rekordní výhra

Proti neškodnému soupeři hýřili hosté pohybem a vytvářeli si dobré pozice. Pro postavení mimo hru jim rozhodčí ještě tři branky neuznali. Domácí obrana byla těžkopádná a pomalá, což umožňovalo hostům vytvářet si gólovky, ale také některé zahodit.

Uběhlo jenom pár minut z druhého poločasu a hosté z Velkých Hamrů znovu udeřili. Hlubuček vstřelil druhý gól v zápase a výsledek upravil na 1:5. O chvíli Paldus vstřelil další dvě branky a svůj brankový účet v tomto zápase zvýšil na čtyři vstřelené góly, což je úctyhodné. Svojí druhou brankou v zápase snižoval vedení hostů za Hejnice Neumann. Ke konci utkání se ještě dokázali trefil Kováčik, Linka a Bistiak. Se zájmem hraný zápas hráčů z Velkých Hamrů tak přinesl rekordní výhru v krajském přeboru.

FK Velké Hamry
Jiří Hasan: Jednoznačné utkání, ve kterém hrály Hamry pěkný fotbal a byly jasně lepším týmem.